Дорогі друзі!
15 листопада 2018 року ми з нашою командою волонтерів провідали дітей в Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилов, Київської області.
Цього разу була незвичайна зустріч: ми з дітками вчилися піклуватися про свого вихованця. Так-так, саме про вихованця. Але вихованці були не прості, а … кам’яні. Спеціально була розроблена іграшка-вихованець для того щоб діти вчилися дарувати любов, тепло і турботу своєму підопічному. У цій ролі виступали камінці-вихованці. У кожного камінчика був свій будиночок-коробочка, сіно на якому він спить, шапочка пов’язана вручну.
Кожна дитина намалював свого вихованця личко в тому настрої, яке йому віддавалася. Дітки давали імена своїм камінцях-підопічним. Обігрівали в ручках, щоб їх душа переповнилася теплом живого серця. Практично ми одухотворяли матерію природи.
Це процес був настільки цікавий і захоплюючий, що ми навіть забули про час. Ви б тільки подивилися як діти розмальовували їх !!! А як вони проводили аналогію своїх камінчик зі своїми сестричками і братиками. Одна дівчинка, Ангелінка, сказала, що це камінчик її братик Давид. Вона так на коробочці-будиночку і написала. Зворушливо було спостерігати за процесом творення!
Ми також і поспівали. Наша улюблена Оксана Весна зі спеціальним мікрофоном з дітьми поспівала усіма улюблені і впізнавані пісні. В цей процес включалися не тільки найменші дітки, а й старші були не байдужі до такої гри.
Чудо-іграшка стала рідною для кожної дитини по-своєму.
Спасибі всім хлопцям, які приєдналися до цієї поїзді. Будемо дуже раді всім, хто відчуває, що теж хоче внести свою лепту в допомогу тим, кому так потрібна увага і турбота навіть просто своєю присутністю.
Ми вас любимо!!!