МБФ «Архангел Світла» учасник
МБФ «Архангел Світла» учасник
 

Хто ми є

Будь ласка, поділіться посиланням:

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд« Архангел світла » — це організація людей, для яких благодійність не мета, а це місто , в будівництво якого кожна людська істота вносить свій особливий камінь».

Безкорисливе служіння людям — ось справжнє покликання кожної людини на Землі. Коли благо для інших робиться від чистого, щирого серця, тоді нагородою для людини буде любов і допомога всіх світлих сил небесних. І не важливо, чим ти можеш допомогти ближньому своєму: грошима, продуктами, одягом, своїм часом, або ж чим зможеш. Ніколи, ніколи, ніколи не забувай: якщо так багато печеться Господь про бідних, коли їх ображають, то, звичайно ж, ще більш нагородить тебе за них, коли вони отримають від тебе добро.

“Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – Ви  зробили Мені  ” (Мт. 25, 40)

Любов до ближнього свого повинна виникати з глибини наших світлих  сердець. Не бійтеся любити. Відкривайте серце і постарайтеся пробудити в ньому безкорисливу любов. Для цього потрібно перестати бачити в інших і в собі тільки недоліки і помилки. Любов є єдиний спосіб зрозуміти глибинну суть іншої людини. Ніхто не може дізнатися іншого, якщо не любить його. Тільки через любов людина може бачити справжні риси і потенціал коханого.

Постарайтеся якомога частіше посміхатися найближчим вам людям, і це допоможе вам перейнятися більшою любов’ю до людей. Адже людина — це вінець творіння Бога, це потрібно цінувати і допомагати кожній душі знайти щастя і цілісність на цій прекрасній планеті під назвою Земля.

 

Давання є прояв вищої сили в людині, яка розкриває все його багатства і глибину. Людина повинна відгукуватися на потреби іншого. Милосердя — це одне з найперших і сильних людських якостей, яке ми повинні проявляти по відношенню до ближнього свого, переступивши усі пороги образ, жалості і нерозуміння.

 

Філософія Фонду:

 

Любов до людей — це і є ті крила, на яких людина піднімається вище за все

Максим Горький

 

Не думати багато про себе. Думати про інших, яким, можливо, набагато важче, ніж нам. Немає такої прірви, через яку любов не змогла б проложить  міст. І тільки світло любові до людей може достукатися до кожного серця, яке так потребує теплоти, доброти й турботи. Дарувати розраду слабким, нести знання вічної істини — безумовної любові.

Це почуття спонукає нас до служіння людині, виникає бажання допомогти, захистити, заповнити усі потреби, не рахуючись з власними інтересами.

Справжнім слухом володіє тільки той, хто чує крик душі іншої людини.

 

 

 

По — справжньому про рівень цивілізації говорять не по перепису населення, не розміри міст, не зібрані врожаї — ні , про нього говорить якість людини робити благі справи

Ральф Емерсон Уолдо


Будь ласка, поділіться посиланням:

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »