МБФ «Архангел Світла» учасник
МБФ «Архангел Світла» учасник
 

НАМ ДОПОМАГАЮТЬ

Будь ласка, поділіться посиланням:

Милосердя є найвища форма людського існування.

Ф.Достоєвський

Партнери

 
Concert.Ua
KARABAS.COM
PRO100PRINT ПОЛІГРАФІЯ
Rезонансна Агенція
Rезонансна Агенція
UKRAINIAN  ECOLOGICAL  GROUP
Асоціація благодійників України
Благодійна організація «СЯЙВО НАДІЇ»
Благодійний фонд «Карітас Київ»
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДИТИНЕЦЬ
ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила»
Волонтеры ПЕРЕВОДОВ
Всесвітній рух ЕКО-КУЛЬТУРА
ГО Громадська організація Деснянський кіш
ЗЕЛЕНА ШКОЛА
Интернет-магазин Wellamart
ІНЕО КЛУБ
Київський Дельфінарій
Київський Планетарій
КЛУБ ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ
Клуб Сталого Бізнесу
Клуб Успішних Жінок
Компания «Линия Комфорта»
Компанія  WOG
Компанія ІнТайм
Компанія Перформія
Кристал FEST
Палацу Дитячої та Юнацької творчості СОЛОМЯНСЬКОГО РАЙОНУ
Ресторан  Mario`s
Товариство Червоного Хреста України
Тренинг-центр CASHFLOW UKRAINE
Українська Служба Порятунку
Український форум благодійників
Фалунь Дафа
фестиваль  Сказочный город
ЦЕНТР ФІЛАНТРОПІЇ І ФАНДРАЙЗИНГУ
Центральний будинок офіцерів Збройних Cил України
Школа Гармонічного Сімейного Розвитку
Школа Совершенства Науки Любви
 

Благодійникам і друзям Фонду!

Благодійність, це стан душі, яке і є саме велике почуття.

Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це не лише прагненняподілитися грішми тих, хто їх має багато, з тими, хто їх потребує. Це такий специфічний стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви. Однак, благодійність все ж є вершинним виявом гуманності. По-перше, благодійність є реальною справою – матеріальна чи фінансова допомога, організаційна підтримка, зрештою моральна підтримка абсолютно чужим людям.

Благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване до допомогу одних людей іншим, котрі потребують цієї допомоги. Саме таке розуміння суті благодійності є поясненням того, що ця властивість людської натури є найвищим проявом всього людського в цій натурі.

Благодійність – добровільна, безкорислива та усвідомлена діяльність фізичних або юридичних осіб приватного права, що виражається через особисту та/або майнову допомогу, ґрунтується на принципах законності, гуманності, рівності та здійснюється для досягнення суспільно-значимих цілей. 

З давніх-давен «Батьки» різних міст України особливо піклувалися про заохочення вкладання грошей в різні проекти, закликали до безкорисливої ​​допомоги багатих людей, які говорили: «ми даємо не тому, що нам хочеться давати, а тому, що усвідомлюємо, що потрібно і слід давати на благо міста ».  

Особливо цінувалися цільові пожертви на богадільні, притулки, установи, які обслуговували людей. Можна сказати, що всі заможні купці і дворяни займалися благодійністю, вважаючи це заняття престижним. 

Благотворність багатолике. Воно може проявлятися в теплій зігріваючій усмішці, в уважному слуханні близького або чужу людину, в щирій вдячності, підтримці, в словах вдячності. І чим більше людина проявляє турботу про інше, тим вишуканішим стає людина в любові до ближнього і тим більше розкривається її  духовнвсть. 

Благодійність дозволяє людині не тільки займати активну позицію по відношенні до життя, вона робить його творцем. 

Вона робить людину включеним в світ, як ніби вплутуючись його невидимими нитками в багатоскладовий малюнок витонченого і безрозмірного творіння, яке називається життя. 

Інформація про те, кому допомагає та що робить Фонд перебувати в розділі Програми та Проекти . Як фонд витрачає кошти, ви можете дізнатися в розділі Звіти Фонду . Також на нашому сайті є інформація про команду  фонду. 

Для бажаючих допомогти, відкрито розділ Реквізити та як зробити безготівковий переказ пожертви на рахунок Фонду. На нашому сайті також є інформація для тих, хто хоче допомогти речами. Наші контакти знаходяться тут.

 

 

Реквізити

 

Милосердя — це прагнення всім серцем допогти іншим, підтримати матеріально й духовно, грошима й доброю порадою, підтримати в радості та втішити у біді. Краще за все втайні, без зайвого галасу, не сповіщаючи інших, що ти таий добрий і хороший.

(Цар Соломон) 

 

 

 


Будь ласка, поділіться посиланням:
Translate »