Найпоширеніші запитання

Спершу треба створити профіль користувача на платформі. Після цього, натиснувши на кнопку “розмістити лот” ви зможете заповнити заявку на розміщення лота.

Наші модератори розглянуть її, зв‘яжуться з вами для підтвердження лота і розмістять його на платформі. Ми розміщуємо найрізноманітніші пропозиції: від дитячого малюнку до сувенірних гільз із фронту чи уроків з програмування!

Коли ваш лот буде придбано, платформа зв‘яже вас із покупцем.

Придбавши будь-який із наших лотів, Ви також допомагаєте армії, адже повна вартість лоту перераховується на МБФ «Архангел Світла»!

Для участі в аукціоні потрібно:

1) Зареєструватися на платформі

2) Обрати лот до смаку і зробити ставку

3) Якщо по закінченню аукціону Ваша ставка буде найвищою, Вам надійде повідомлення і лот можна буде оплатити зі сторінки “Виграні лоти” в профілі

4) Оплата проходить через платіжну системму Fondy і йде напряму до МБФ «Архангел Світла»

5) Після підтвердження оплати, ми надамо Ваш контакт продавцеві для реалізації лоту!

Після отримання повідомлення про те, що ви стали переможцем в аукціоні, потрібно зайти на сторінку вашого профілю на сайті Лоти Проти та перейти на вкладку “виграні лоти“.

Лот, який потребує оплати, буде знаходитися там, поруч буде кнопка “оплатити“. Після натискання на кнопку вас буде направлено на сторінку оплати сервісу Fondy.

Після того, як переможець аукціону здійснив оплату лота і ми отримали підтвердження від системи Fondy, ми надаємо власникові лота контактні дані переможця і 24 години на те, щоб зв‘язатися та узгодити всі деталі доставлення.

Як покупцеві, вам потрібно тільки оплатити та зачекати, доки продавець зв‘яжеться з вами.

У випадку, якщо цього не сталося — радимо написати нам у службу підтримки, щоб ми могли допомогти розв‘язати цю проблему.

Після того, як лот був оплачений і оплата підтверджена нашим партнером Fondy, вам прийде СМС повідомлення з контактною інформацією переможця — ім‘ям та номером телефону.

Після цього у вас є 24 години на те, щоб зв’язатися з покупцем і узгодити деталі передачі лота (час, дату, спосіб доставлення тощо).