Ще трішки наших чотирилапих друзів з Бучі, Ірпеня та Макарова та корисної інформації.

Кожен може допомогти:

  1. Якщо ви побачили безпритульну тварину на вулиці — зробіть фотографію та викладіть її у зоо-групах у соц. мережах — можливо, тварина загубилася і господар її знайде. Якщо ж ні, можливо знайдуться люди, які зможуть забрати тварину собі або, принаймні, будуть підгодовувати.
  2. Оформіть автоплатіж у благодійний фонд чи допомагайте постійним волонтерам міста коштами, їжею, ліками чи вигулом тварин.
  3. Надайте «автодопомогу». Часто притулки та волонтери шукають водіїв, які допомогли б відвезти хвостатих до ветеринарної клініки, до притулку або до нових хазяїв.
  4. Підтримайте програму ВСВВ — Вилов, Стерилізація, Вакцинація та Випуск. Помітили безпритульного хвостика — повідомте про це місцеві притулки, спеціалізовані благодійні фонди чи волонтерів. Маєте змогу самостійно відвести тварину на стерилізацію та на час лікування взяти до себе — зробіть це.
  5. Притулки не в змозі вмістити всіх тварин. Тож поки волонтери шукають нових господарів, можете взяти чотирилапого друга до себе на тимчасову перетримку.
  6. Віднесіть непотрібні речі у притулок. Теплий одяг, меблі, подушки, іграшки, відра, миски — взимку мешканці притулків радітимуть навіть вашій старій ковдрі з горища. Також організації постійно потребують будматеріалів, щоб волонтерам було чим утеплювати вольєри.

Для всіх бажаючих долучитися до збору фінансової допомоги для безпритульних хвостиків Бучі, Ірпеня та Макарова: