На сьогоднішній день в Києві за статистикою Міністерства соціальної політики – приблизно 9 300 дітей з фізичними та психологічними вадами. Це сумно.
У кожному районі міста Києва є свій районний реабілітаційний центр соціальної допомоги. Це державні установи.  Фінансування держава виділяє тільки на олівці, комунальні послуги та зарплату декількох (в кращому випадку) соціальних працівників. І ВСЕ! Яким чином ці центри повинні проводити реабілітацію діток??? – «історія про це замовчує»!

  І тільки завдяки добросердечності і винахідливості українського народу ці центри якось знаходять фінансування і виживають!

Ми особисто спілкуємося з батьками хворих дітей з різними діагнозами і розуміємо, що проблема реабілітації мега важлива!
Держава платить на кожну дитину по 1000-1200 грн в місяць. Реабілітацію дітей можна проходити в державних або приватних центрах. В обох ціни на ці процедури для батьків просто недоступні. Батьки плачуть гірким сльозами в прямому сенсі.
Це картина ситуації з проблем реабілітації дітей в цілому.
Ми займаємося допомогою дітям з фізичними та психічними захворюваннями, хочемо закупити лікувальне обладнання для реабілітаційного центру Дарницького району м.Києва. У цьому центрі працівники віддані своїй роботі з такими дітьми. Але держава не виділяє фінансування на витратні матеріали для ручної роботи (яка дуже потрібна для дітей з різними симптомами і ступенями захворювань), на паливо для автомобіля щоб здійснювати екскурсійні поїздки, поїздок додому до хворих лежачих дітей…

Є величезна потреба закупити реабілітаційні спорядження для хворих дітей з різними порушеннями опорно-рухового апарату, дітей, у яких проблеми з гіпертонічним тонусом м’язів і т.д. Дуже багато сімей потребують такого обладнання. Вони готові по черзі приводити дітей (приводити це означає якось приводити, кого на візках, кого приносити на руках…) Машини є у одиниць, а транспортувати хвору дитину щоб отримала безкоштовну можливість поліпшити фізичне і психічне здоров’я для втомлених мам це просто титанічні зусилля.

  Ось цей апарат, який ми хочемо закупити в першу чергу. Він дуже необхідний для комплексної реабілітації.

1. Ортопедичний пристрій MOTOmed viva 2 для рук і ніг (200.003.250 + 302 + 152)

Дорогі друзі для спільного збору коштів можна допомогти різними способами:

  • Перейти на сайт фонду https: //archangel-of-light.org.ua, пройти по посиланню “ПОЖЕРТВУВАТИ ЗАРАЗ”
  • Перерахувати на картку Приватбанку 5168 7572 0370 0184, керівника фонду Тхорик Іван Ярославович.
  • Перейти за посиланням https://archangel-of-light.org.ua/rekvizity/ на сайт фонду “реквізити”.

Кому цей проект ляже близько до серця і відгукнеться в душі дзвоніть або пишіть нам.