Вітаємо Всіх, Дорогі Наші Друзі!
Вчора у Нас була дуже цікава зустріч з чудовою дівчиною – Вікторією Гурич. Для Нас кожна зустріч з цікавими людьми, які всупереч усім своїм фізичним обмеженнями не здаються і продовжують з величезною надією дивитися в майбутнє – свято!
Ця молода дівчина напів-сирота, їй дуже важко пересуватися і навіть самостійно робити деякі необхідні процедури, які для багатьох є елементарними повсякденними турботами. Але навіть при такій обмеженій функціональної фізичної діяльності, ця дівчина продовжує невпинно пізнавати світ.
У дитинстві, коли була жива її мама, вона з завзяттям регулярно відвідувала Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, м.Києва. Зараз вона вже студентка 2 курсу Відкритого міжнародного університету розвитку «Україна», на факультеті веб-дизайну.
Дивно, що людина з такими обмеженими фізичними можливостями, при яких дуже важко самостійно пересуватися навіть в своєму районі проживання, не сумує і продовжує постійно розвиватися. Вікторія знає ще і французьку мову. А також поділилася з нами, що любить дуже малювати, хоча при постійній рухливості рук і ніг ми на секунду представили, як це, напевно, важко концентруватися над кожним мазком пензля.
Є мрія у Вікторії: вона хоче хоча б два рази на місяць відвідувати фізично практичні заняття в своєму університеті, так як все навчання вона змушена проходити он-лайн.
З причини того, що одним із завдань нашого Фонду є допомога у розвитку та навчанні таких ось талановитих молодих людей з обмеженими фізичними здібностями, Ми допомогли Вікторії частково фінансово здійснити свою мрію.
Ми дякуємо Олю Макухін, яка перейнялася складною ситуацією Вікторії і відгукнулася допомагати в її професійному навчанні на увазі того, що Ольга молодий підприємець в сфері веб-послуг.
З листопада місяця цього року вона почне хоч зрідка бувати в стінах свого Університеті на тих заняттях, які бажано проводити в колі однокурсником і під чуйним керівництвом педагогів.
Якщо хто зможе допомогти дівчині фінансово, Ми з величезною вдячністю будемо цьому раді. Адже архі важливо допомагати молоді з обмеженими фізичними здібностями, а саме в здобутті професії, щоб в подальшому такі люди змогли бути самостійними і не від кого не залежали.
Реквізити банківського рахунку Фонду розміщені на нашому сайті: https://archangel-of-light.org.ua/
Наші сторінки в соціальних мережах: https://www.facebook.com/Archangel.Light.Fund/
https://www.facebook.com/groups/archangel.light/
Контактна особа: Щербань Оксана Миколаївна (Заступник Голови Правління Фонду) + 38-067-257-47-06

З повагою та найкращими побажаннями,
Міжнародний Благодійний Фонд «АРХАНГЕЛ СВІТЛА»