Презентація книги #ЦільБезкінечність Раг’нара Мьоллєрсона ( Andrii Miroshnychenko)  17 січня 2019 року !
Кожний з нас в своєму житті переживає різні стани – страх, ревність, розчарування, душевну втому, любов. Саме ці теми піднімає автор. А ще тему смерті, яка хвилює людину все життя!

Запрошуємо Вас разом з автором на прогулянку Безкінечністю на шляху Радості!

Особливістю книги є те, що вона писалася в “живому етері” – під пильним наглядом фейсбучних читачів.

Так само і збір коштів на видання книги відбувався спільними силами, адже основна мета автора – це підтримка людей у звичайних, але зазвичай табуйованих питаннях і напрацювання вміння – вирішувати ці стуації в радості.

Тому й презентація буде проходити в інтерактивній формі. Через обговорення тем, які розкриті в книзі.

Під час презентації відбудеться виступ музиканта Den Dmitriev. Ніхто достеменно не знає, коли він взяв до рук гітару, але явно це було продиктовано вищими силами. Бо його голос – це справжня зброя світлих сил. Репертуар – шедеври світової рок сцени в їх духовно переосмисленому варіанті. Як зауважують постійні слухачі «після виконання Дена оригінальні версії здаються тоскними». Він сам як борець із примарами із цим не погоджується. Але те, що жива сила голосу та гітари мають магічну силу – доведений факт.

Тим приємніше, що Ден вже вдруге долучається до трансперсональної презентації #ЦільБезкінечність і Центру Радості у Києві.

https://www.facebook.com/events/279536196254803/    – посилання на захід у facebook.

Співорганізатором зустрічі є Центр Радості (@Center for Infinite Joy).

З повагою та найкращими побажаннями
Міжнародний Благодійний Фонд
«АРХАНГЕЛ СВІТЛА»