Вітаємо усіх! Підготовка до благодійного заходу «Ти – особливий на нашій планеті», який відбудеться 17 травня 2018 року у Жовтневому палаці м. Києва о 19:00 йде неспинно! Сьогодні 28.04.2018 року ми провели репетицію з одним із учасників нашого проекту Артемом Харченко разом з відомим українським піаністом-віртуозом Євгеном Хмарою.
Артем виконуватиме на нашому заході прекрасну свою авторську пісню! Вслухаючись у її слова розумієш, що устами хлопця говорить глибока мудрість не по рокам. Мало слів, яка магічна атмосфера була на репетиції!
Разом з Артемом Харченко були як підтримка батьки, друзі сім’ї! Коли бачиш яка дружня, турботлива сім’я у молодого талановитого виконавця, приходить в серце і велика тиха радість за них, а також і смуток – що не кожен на сьогоднішній день має таку сильну, люблячу підтримку, яка навіть у самі важкі хвилини піднімає натхненні крила життя!
Давайте усі разом підтримаємо молодих особливих виконавців з фізичними та психологічними вадами для яких власне ми створюємо святковий благодійний захід під назвою «Ти – особливий на нашій планеті»! І кожен виконавець з обмеженими фізичними вадами відчує себе ОСОБЛИВИМ, виступаючи на одній сцені з професійними співаками, музикантами, артистами!
Запрошуємо усіх! Ваша присутність зробить величезний, неоціненний вклад у подальшу підтримку талантів людей з обмеженими можливостями як фізичними так і соціальними! 

Дякуємо, що ви є!!!
З любов’ю,
Команда БО «Міжнародний благодійний фонд
«Архангел світла»