У міжнародному благодійному фонді «Архангел Світла» http://archangel-of-light.org.ua/ постійно діє Ангельська служба і програма «Доторкнутись серцем». В рамках даної програми здійснюється написання «Листів Світла» для хворих діток.

 

У 2015, 2016, 2017 році було написано і передано діткам багато таких листів. Які вони неповторні і яскраві, які руки добрі і чуйні їх виготовляли з думкою про милосердя. Були і розмальовані, і з аплікаціями.

Листи несли цікавий, підтримуючий, щиросердечний дух. Були миловидні і захоплюючі і такі потрібні для діточок.

Друзі, у 2017 році, разом із Школою «Чаша Грааля», ми запустили новий річний марафон і запрошуємо усіх бажаючих приєднатись у нашу «Ангельську Службу» по написанню таких листів Світла, адже це свято для дітей – отримати такого яскравого листа, та ще й з подаруночком-сюрпризом всередині.

 

Координаційний центр «Ангельської служби» проведе зустріч волонтерів у містах Київ, Чернівці, Полтава, Львів, Хмельницький, Суми (список буде доповнюватись). Ми розкажемо і запропонуємо зразки і варіанти написання таких листів. На сторінках спільноти також буде викладена вся необхідна інформація.

 


Контент листів Світла має містити казку, притчу, оповідання. У кого є бажання, може написати сам, або ж скористатись інтернетом. Мова написання може бути українська або російська. Не треба у листі згадувати про хворий стан дитини і т.д.

 

Головне в листі Світла – це ваша милосердна сердечна Щирість, поділитись частинкою душі, Божественним Світлом.

Після написання, такі листи слід надіслати нашим представникам у містах,або у координаційний центр «Ангельської служби». Адреса та телефони на сторінках заходу   https://archangel-of-light.org.ua/listi-svitla/   чи на сайті «Архангел Світла» https://archangel-of-light.org.ua/predstavnitstva/ . Ці листи в подальшому будуть зібрані та занесені у лікарню і передані діткам.

Ці листи в подальшому будуть зібрані та занесені у лікарню і передані діткам.
Принцип: кожна дитина буде витягувати собі свій лист.

Мета: підтримати морально-духовно дітей, які важко хворі, більшість з яких практично живуть у лікарні. Подарувати дітям частинку тепла, любові свого серця. Адже у кожен лист Світла ми насправді вкладаємо свою Душу. А дітки це особливо відчувають. Вони ще вірять і у Діда Мороза і у чудеса. Подаруємо дітям радість, щастя і можливо навіть надію. Ми глибоко переконані, що лист Світла написаний щирим серцем здатний не тільки оздоровлювати, а й змінювати життя.

Як підтримати марафон?
1. Долучитись до події і розповісти про неї оточуючим. В он-лайні зробити репост, надіслати друзям, знайомим. Розмістити на стінах ваших улюблених спільнот.
2. Написати свій лист Світла діткам і передати координатору або надіслати в координаційний центр (контактна інформація на сторінках події  https://archangel-of-light.org.ua/listi-svitla/   чи на сайті «Архангел Світла» http://archangel-of-light.org.ua/angelskaya-sluzhba/ . )
3. Створити «Ангельську службу» у себе в місті (селі). Ми можемо у цьому вам допомогти.
4. Залучити волонтерів.
5. Запропонувати свою благодійну допомогу у будь-якій фомі.
Сторінки марафона «Листа Світла»
https://www.facebook.com/events/59160...

У нас уже традиція закликати вас написання таких Листів Світла, розмальовування їх у яскраві враження. Вони дуже потрібні тим дітям, котрі знаходяться у лікарнях! Чекаємо на ваші неповторні Листи Світла.

Наші шановні, добрі, любі, милосердні, великодушні дівчата-помічниці Наталія і Наталія (це наці помічниці-ангели Ангельської служби) дякуємо вам за неустанну працю. Листи з-під вашого пера вилітають осяйними!!!

З усіх організаційних питань даного марафону, а також з приводу надсилання їх на нашу поштову адресу завчасно звертайтесь за тел. +38-(067)-257-47-06 – Оксана.

Дякуємо за увагу!