Друзі, усім привіт!

Волонтери нашого фонду продовжили роздачу гуманітарної допомоги ВПО, людям з обмеженими можливостями, а також пенсіонерам, що наразі мешкають у Києві та Василькові від благодійних організацій «World Central Kitchen» та «GoodWill».

Війна триває вже 166 днів і людей, які потребують підтримки стає дедалі більше. Тому ми закликаємо усіх небайдужих українців підтримувати один одного, допомагати один одному, а також донатити на ЗСУ. Тільки об’єднавшись ми зможемо вистояти та перемогти!

Окрема вдячність благодійним організаціям за підтримку!

Підтримати / Donate:
[trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://send.monobank.ua/jar/7mcMwp15mg?fbclid=IwAR3g5D0DKxHeoCeD_OtlEBmh28MebAA2ofXpGMMTHw6fn0eC-VHjFmQ_eWw”]Допомогти Фонду онлайн[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://send.monobank.ua/jar/58zXaVNraC” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Допомогти безпритульним тваринам[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://archangel-of-light.org.ua/rekviziti-fondu-2/” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Передати продукти, медикаменти, речі тощо[/trx_button]

Paypal: maxsimus9984@gmail.com