Усім привіт!

Сьогодні Київ перетворився у місто, куди стікаються цілі родини вимушених переселенців з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської та Київської областей та з Маріуполя. Найбільше переміщених осіб зареєстровано у Святошинському, Деснянському та Дарницькому районах, тому робота волонтерів благодійного фонду “Архангел світла” не припиняється ні на мить.

Майже щодня ми отримуємо десятки запитів про допомогу з різних куточків Києва та України, однак, нашого ресурсу недостатньо, щоб задовольнити їх всі. Саме тому, ми звертаємося до вас, друзі. Війна триває, а значить біда може трапитися з кожним з нас. У цей нелегкий час ми як ніколи повинні згуртуватися та підтримувати одне одного.

Якщо ви знаєте людей, які потребують допомоги – не звагайте та підтримайте їх. Якщо ж не знаєте, кому допомогти, але серце хоче поліпшити комусь життя – ми радо допоможемо вам з цим! Продукти харчування, медикаменти, одяг та засоби гігієни – усе це ви завжди можете пожертвувати нашому фонду, а ми знайдемо для речей нових господарів. Також, підтримати нас можна фінансово, задонативши бодай 10 грн на потреби нужденних.

Ось фото декількох сімей, які останнім часом отримали допомогу. Це переселенці з Лисичанська та Харкова.

Також, хочемо нагадати, що з 24 червня щоп’ятниці на базі «VcentriHub» Шевченківського району у столиці стартує безкоштовне комплексне психологічне та юридичне консультування внутрішньо переміщених осіб.

Підтримати переселенців:
[trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://www.liqpay.ua/api/3/checkout?data=eyJ2ZXJzaW9uIjozLCJhY3Rpb24iOiJwYXlkb25hdGUiLCJwdWJsaWNfa2V5IjoiaTEwODA4Nzg5NjA5IiwiYW1vdW50IjoiNSIsImN1cnJlbmN5IjoiVUFIIiwiZGVzY3JpcHRpb24iOiLQlNC+0LHRgNC+0LLRltC70YzQvdC1INC/0L7QttC10YDRgtCy0YPQstCw0L3QvdGPINC90LAg0YHRgtCw0YLRg9GC0L3RgyDQtNGW0Y/Qu9GM0L3RltGB0YLRjCAiLCJ0eXBlIjoiZG9uYXRlIiwibGFuZ3VhZ2UiOiJydSJ9&signature=1E1wGoGatgbJhJnVC4Ut1lJG/+k=”]Грошима (будь-яка сума є важливою)[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://archangel-of-light.org.ua/rekviziti-fondu-2/” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Продуктами, медикаментами, речима, тощо[/trx_button]