Турбота про навколишнє середовище – тренд сьогодення, який не втрачає своєї актуальності й під час війни.
З початку бойових дій в Україні російські війська обстрілюють нафтобази та великі промислові об’єкти по всій території нашої країни. У ґрунт і підземні води потрапляють важкі метали від снарядів та військової техніки. Пожежі у лісах і степах знищують природне середовище рідкісних видів. Війна нещадно руйнує всю природу – страждають повітря, вода, земля, рослини та тварини. Саме тому, навіть у цей нелегкий для кожного з нас час ми повинні турбуватися про довкілля!

Пам’ятають про це й працівники української компанії “Конві-Пак”, виготовляючи екологічно чисті пакети для харчових та нехарчових продуктів. Тепер і наш фонд має змогу долучитися до збереження навколишнього середовища, адже вчора від національного виробника паперового упакування ми отримали гуманітарну допомогу у вигляді крафтових пакетів!

Підтримати / Donate:
[trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://pay.fondy.eu/merchants/a87ed465c0a2d716aff358f9bbab7af9c17f64e8/default/index.html?button=144d67de269f39732ccbc0c99ca1c07f8c0b7053″]Допомогти дітям-інвалідам фінансово[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://send.monobank.ua/jar/58zXaVNraC” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Допомогти безпритульним тваринам[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://archangel-of-light.org.ua/rekviziti-fondu-2/” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Передати продукти, медикаменти, речі, тощо[/trx_button]

Paypal: maxsimus9984@gmail.com