Ангели, виконуючи волю Божу, як службові духи, беруть найактивнішу, живу участь у долі людства. Вони сповіщають людям волю Божу, спостерігають за державами, зберігають суспільства людські, області, міста, монастирі, церкви і управляють різними частинами землі.

Мають вплив на приватні справи людей, підбадьорюють, зберігають, виводять з темниці, присутні при виході душі з тіла, супроводжують її хід по повітряним митарствам, підносять наші молитви до Бога і самі за нас клопочуться. Ангели приходять на служіння людям, навчають істині, чесноти, освічують розум, зміцнюють волю і охороняють в життя від бід. Послання Ангелів, Архангелів несуть в собі добро і любов, вони завжди висловлюються з людиною чітко, ясно. Їх відповіді не викликають почуття страху і занепокоєння. Необхідно заспокоєння в думках, щоб почути і зрозуміти, що Вам хотіли повідомити.

Послання від Вищих сил приходить у вигляді образу, тихого, мелодійного голосу, зображення, картинки. У деяких випадках відповідь Ангела-Хранителя приймає форму Вашої впевненості, інтуїтивної правоти в тому, як слід чинити з користю для всіх.

Ви тільки задумайтеся: поруч з Вами є істоти, готові піклуватися про Вас невпинно, допомагати Вам, підтримувати, втішати і наставляти. При цьому від Вас потрібно всього лише навчитися стати гідним спілкування з ними і дякувати їм і Господа невпинно за турботу. Справжня Любов більшого не просить, вона просто є і таким чином себе проявляє.