Життя наших дітей під їх крилами!🇺🇦
У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва вчора відбулося відкриття благодійної виставки-аукціону на підтримку спецпідрозділу ЗСУ «Крила». 

Спецпідрозділ ЗСУ «Крила» створює власну флотилію FPV дронів-камікадзе. Цей тип безпілотників наразі став по-справжньому революційним засобом ведення бою.
Об’єднавшись, знані українські митці Любомир Мартинюк, OL’SVOL’D та аукціонний дім «Епоха» надали свої роботи для проведення аукціону, кошти від якого будуть передані на купівлю дронів-камікадзе. Також виставку доповнили та стали лотами вражаючі військові артефакти з різних місць проведення бойових дій та картини онуків Марії Примаченко.
Виставка триватиме до 26 лютого, встигніть побачити та насолодитися мистецтвом, а головне допомогти та взяти участь у зборі донатів! Кожен охочий має змогу не тільки задонатити на самій виставці, але й отримати за це військовий сувенір. Який саме? Дізнаєтесь завітавши до . Памʼятайте — малих донатів не існує, тільки разом крок за кроком, згуртувавши всі наші сили ми здатні перемогти ворога.

Про художників.
Любомир Мартинюк — сучасний український художник, який працює в напрямі абстрактного живопису. За чверть століття у творчості художник написав близько 10 тисяч картин, які експонуються в галереях і музеях, доповнюють простір навчальних закладів і храмів України, прикрашають численні приватні збірки колекціонерів за кордоном.

OL’SVOL’D TSVETNOSTI — український митець, який не відкриває свого справжнього імені, впізнаваний саме завдяки своїй творчій індивідуальності. У 2009 році він зробив вибір на користь духовного шляху та реалізації в творчості. «Цвєтності» — це і є картини митця, образи та візуалізації, які народжуються в особливому медитативному стані. OL’SVOL’D TSVETNOSTI було представлено на масштабних фестивалях, у галереях Ніцци, Лондона, Батумі, Вашингтона, Парижа, Базеля, Рима та Маямі. 

Благодійна виставка-аукціон стала можливою за підтримки благодійних організацій «Україна в броні», «Спадок України», «Архангел світла», «Меморіальний комплекс “Буча-2022”» та фонду «Зелені дороги України».
Коли: 09.02-26.02.2023

Де: МВЦ Музею історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7
https://send.monobank.ua/jar/2ci8PsFmoF  — підтримка благодійної виставки .