У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва вчора відбулося відкриття благодійної виставки-аукціону на підтримку спецпідрозділу ЗСУ «Крила». Спецпідрозділ створює власну флотилію FPV дронів-камікадзе. Цей тип безпілотників на сьогодні став по-справжньому революційним засобом ведення бою. Адже FPV (First Person View) дрони дають можливість збирати безцінну розвідувальну інформацію та використовуються буквально як снайперська зброя з відстані до 10 кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку дозволяють оператору керувати літальним апаратом в режимі «реального часу», водночас залишаючись на безпечній відстані. Це допомагає зберегти життя нашим Захисникам та ефективно знищувати техніку та особовий склад ворога.

Об’єднавшись, знані українські митці Любомир Мартинюк, OL’SVOL’D та аукціонний дім «Епоха» надали свої роботи для проведення аукціону, кошти від якого будуть передані на купівлю дронів-камікадзе. Також виставку доповнили та стали лотами вражаючі військові артефакти з різних місць проведення бойових дій та картини онуків Марії Примаченко.

Виставка триватиме до 26 лютого, встигніть побачити та насолодитися мистецтвом, а головне допомогти та взяти участь у зборі донатів! Кожен охочий має змогу не тільки задонатити на самій виставці, але й отримати за це військовий сувенір. Який саме? Дізнаєтесь завітавши до . Памʼятайте — малих донатів не існує, тільки разом крок за кроком, згуртувавши всі наші сили ми здатні перемогти ворога.

Про художників:

Любомир Мартинюк — сучасний український художник, який працює в напрямі абстрактного живопису. Митець народився в селі Солотвин на Івано-Франківщині. Навчався на відділі сакрального та монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. За чверть століття у творчості художник написав близько 10 тисяч картин, які експонуються в галереях і музеях, доповнюють простір навчальних закладів і храмів України, прикрашають численні приватні збірки колекціонерів за кордоном – у Норвегії, Чехії, Німеччині, Великобританії. Творить митець у майстерні в приміщенні Національного ботанічного саду ім. М. Гришка у Києві.

OL’SVOL’D — український митець, який не відкриває свого справжнього імені, впізнаваний саме завдяки своїй творчій індивідуальності. Остання спирається на власну філософію. У 2009 році він зробив вибір на користь духовного шляху та реалізації в творчості. «Цвєтності» — це і є картини митця, образи та візуалізації, які народжуються в особливому медитативному стані. OL’SVOL’D TSVETNOSTI було представлено на масштабних фестивалях, у галереях Ніцци, Лондона, Батумі, Вашингтона, Парижа, Базеля, Рима та Маямі.