Дорогі наші друзі!
Хочемо поділитись враженнями від проведеного заходу для людей з особливими фізичними та психологічними вадами, яке відбулось!!


Разом з Громадською організацією «Україна. Воля. Життя» ми провели незабутній вечір для людей з обмеженими фізичними та психологічними можливостями на Контрактовій площі м. Києва. Святковий Київ змогли таки побачити ті люди, для яких кожен виїзд з дому – це подвиг. Але на те вони і свята щоб для кожної людиночки на землі завітати у життя. 


Усі запрошені мали змогу піднятись на оглядовому колесі та споглядати місто Київ з вершини польоту птахів. Справді для людей, які живіть прикованими до інвалідних візочків та милиць це призвело велике враження. Потім ми всі фільм про космонавтів проглянули – було пізнавально. В заключення вечора усі скоштували смачнючого плову, спеціально приготовленого, з душею, нашими відданими волонтерами, а також прогулянка верхом на коні. Ми віримо, що цей день для «особливих» людей залишив у пам’яті незабутній слід.
Ви знаєте, такі події, екскурсії, різноманітні заходи ми проводимо уже не перший рік. Завжди до кожного з ним ми готуємось як до свята: відповідально, самовіддано, натхненно. Цієї праці, зазвичай, не видно на перший погляд. Видно лише результат – проведений чудовий захід для тих, кому це так необхідно. Але ми кожен раз неустанно продовжуємо та продовжуємо це робити, бо знаємо, що є ті «особливі» люди, для яких хочеться знову і знову вставати і йти, творити попри все. 


Дивлячись на ті посмішки, ті яскраві оченята таких «особливих» людей, які практично не виходячи з дому живуть так усе своє життя, душа починає співати, з’являються звідкись сили робити нашу роботу й надалі. І таки виїзди на екскурсії навіть у своєму ж місті для людей з обмеженими фізичними та психологічними можливостями просто за величезне щастя. 


А також дівчині студентці Юлії Шаповал було подаровано планшет так як у неї це було мрією. Адже дуже важко людям з обмеженими можливостями і навчатись та ще й возити великий вантаж друкованих книжок. Радості Юлі не було меж. Це виможете подивитись на фото.
Ми хочемо подякувати усім людям жертводавцям, волонтерам, які з дня в день допомагають робити нашу спільну справу. 


Дякуємо усім організаціям, котрі разом з нами втілюють у життя мрії людей з «особливими» потребами:
Фундація “Батьки та діти “, ГО “Україна.Воля.Життя”, ГО ВМС ФК “Видубицьке” , Міжнародний благодійний фонд “Віа Конкордіа”, ГО “ПАРУС”, ПодІльська ветеранська спілка добровольців, учасників бойових дій та інвалідів війни, БО “Міжнародний благодійний фонд “Творча Криївка”.

З повагою,
Благодійна організація
«Міжнародний благодійний фонд
«Архангел світла»»