Ви можете отримати допомогу.

Наша робота:

Як тільки ми прийняли запит від людей, які потребують нашої допомоги, співробітники фонду проводять докладну співбесіду, розбираємо на декілька частин ситуацію, що трапилася. При необхідності, звертаємося за допомогою до гарних спеціалістів, щоб вони порадили що і як зробити в тій чи в іншій ситуації.
В Благодійному фонді відразу ж надають допомогу, якщо запит повністю пройшов перевірку гарними спеціалістами, які працюють в Фонді. Весь проект супроводжується співробітниками фонду. Обов’язково, кожен крок звітується з людиною, яка звернулася по допомогу.
В благодійному фонді немає такого, що необхідні кошти були видані заявнику, фонд сплачує всі рахунки сам, а також закуповує необхідні ліки та медикаменти, препарати, іграшки, одяг.
Якщо є бажання допомогти благодійному фонду з речами, то ми з великим задоволенням приймемо гуманітарну допомогу від благодійника, це можуть бут книги, одяг, обув, іграшки.
В будь – яку хвилину, Ви можете взнати куди надійшли кошти, а також, куди було надано допомогу.
Благодійний фонд буде вдячний людям, які хочуть чимось допомогти людям, які чекають вашої підтримки та допомоги. Якщо Ви вмієте гарно малювати, грати на музичних інструментах, якщо володієте різними мовами, комп’ютером, умієте складати вірші, то Ви завжди зможете приєднатися до нашого фонду, адже діти, літні люди, які потребують допомоги чекають на Вас.

Правила для отримання допомоги

Шановні друзі! Будь – ласка ознайомтеся з правилами, за якими Ви можете в будь – яку хвилину отримати допомогу. Заповнюйте анкету і якщо, прохання буде відповідати правилам нашого фонду, то ми розглянемо всі Ваші питання і дамо на них відповідь, ми допоможемо Вам у тяжку хвилину.
  • Міжнародний благодійний фонд «Архангел Світла» надає допомогу деяким категоріям, а саме: дітям, які мають проблеми з зором, та дітям з ДЦП;
  • Благодійний фонд, не купує житла, та дорогоцінні предмети, а також, не займається пошуками роботи.
  • Благодійний фонд здійснює допомогу тільки через юридичні установи. Співробітники фонду не передають грошові кошти, медикаменти, тощо через фізичну особу.
  • Благодійний фонд ретельно вивчає прохання людини, яка до них звернулася, проводить співбесіду і надає допомогу лише тоді, коли спеціалісти Фонду, а також незалежні експерти ретельно перевірили всі дані, які були долучені до написаного повідомлення.
  • Благодійний фонд допомагає дітям, які знаходяться на підконтрольних територіях України. Фонд не працює за межами України.
Нажаль, співробітники благодійного фонду можуть зіткнутися з маніпуляціями: АТО, діти – сироти, з шахраями, та людьми, які хочуть нажитися завдяки придуманими історіями.
Саме основне, чому краще звертатися до благодійного фонду і надавати допомогу через співробітників, так як, допомога дітям буде надана прозоро і чесно. Співробітники фонду перевіряють кожне посилання, кожен лист, запит, потім телефонуємо, або виїжджаємо на місця.
Всі проекти, які є на сайті благодійного фонду перевірені, ось чому, ми зі спокійною душею можемо сказати, що інформація є правдивою. Всі наші проекти зроблені для того, щоб допомагати дітям у тяжку хвилину, і допомога надійде до адресата.

ПРАВИЛА РОБОТИ ФОНДУ

Благодійний фонд «Архангел світла» повністю відповідає за використання коштів, які були зібрані за допомогою фонду.
  • Люди, які хочуть допомогти, повинні самі визначити суму благодійності.
  • Кошти, які були передані на благодійність зараховуються на розрахункові рахунки Благодійного фонду.
  • Благодійний фонд не передає кошти людям, які звернулися до них по допомогу, а лише сплачує рахунки, які були представлені в Фонд.
  • Якщо була зібрана вся сума, яка повинна надійти на допомогу людині, а кошти продовжують поступати на рахунок, то Благодійний фонд має право зарахувати кошти на інший проект, але благодійник повинен підтвердити наміри фонду.
  • Всі грошові кошти, які призначені на допомогу людям, направляються на рахунок Фонду, а потім реалізовуються на різні благодійні проекти.

У чому ми не допомагаємо

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що благодійний фонд не фінансує покупку автомобілів, різної техніки, меблів, мобільних телефонів. Благодійний фон не здійснює роботу з онкохворими дітьми, а також не допомога їхнім рідним.

 

 

Милосердя — воістину велика річ, це дар Господа, котрий, якщо його правильно використати, уподоблює нас самому Богу, наскільке це взагалі можливо…

Іоан Золотоуст