Друзі! 04.10.2018 року ми з нашими друзями Валентиною Сухар, Антоном Крівошликовим, Катериною Салей, Юлією Миронюк відвідали грандіозне шоу “EXPLOSIVE LIVE” в м.Києві всесвітньо відомого скрипаля-віртуоза Девіда Гарретта.
Хлопці з обмеженими можливостями отримали масу задоволення, радості від незабутнього виконання всіма відомих творів музики як класичної так і сучасної. Маестро Девід і правду великий майстер музики фьюжин. Чути сучасний аранжування творів класичних композиторів в його виконанні саме задоволення для серця.
Колосальна енергетика виконавця заповнювала зал звуками скрипки, але саме чарівне серце Девіда і майстерна гра підкорили наші душі в цей день.
Ми виносимо величезну подяку команді маестро Девіда Гарретта за надану нам можливість відвідати концерт. Також сердечна подяка від усієї команди Міжнародного благодійного Фонду «Архангел світла» організатору концерту скрипаля в Києві Компанії «Аншлаг». Щиро вдячні за підтримку і співпрацю. А так же хочемо окремо подякувати Миколі Козака і Наталію Нетолю за допомогу. Хлопці, ваша допомога була безцінною!
Хто бажає приєднатися до нашої команди в творчості, запрошуємо всіх до співпраці. Ми завжди відкриті до людей, у яких в серці є відгук до потреб інших людей!
Ми вас любимо!
команда
Міжнародного благодійного фонду
«Архангел світла»