На постійний основі збираємо іграшки для дитячих будинків, шкіл інтернатів та малозабезпечених сімей і т. д.,
Всі іграшки збіраються для подарунків до свята Святого Миколая Чудотворця.
Чудеса Святого Миколая !!!

 

Кожна дитина знає і чекає, що Святий Миколай, добра людина з білою пухнастою бородою обов’язково прийде, оцінить і похвалить старання в навчанні і хорошу поведінку в вигляді яскравого, очікуваного подарунка.
Саме діти своєю радістю, очікуванням дива і благоговінням просочують це святе свято чарами виконання бажань.
Це буде тільки початок низки зимових свят. Там і Новий рік не за горами! Зима – солодка, феєрична пора року.
І нам дорослим потрібно постаратися, щоб віра в диво Дня Святого Миколая пронеслася дітьми приємними спогадами протягом усього життя. І завдання батьків в тому, щоб всі діти отримали свої подаруночки.

На превеликий жаль, не у всіх є батьки або ж не всі в змозі дозволити собі робити подарунки в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем.
У зв’язку з цим ми оголошуємо збір дитячих іграшок і розвиваючих ігор для дітей шкільного віку. Вони підуть хворим лежачим діткам, а також з неблагополучних сімей міста Бровари. Як і щороку будуть спеціально прикрашені автомобілі, а Дідусь мороз і Снігуронька особисто кожного будуть по домівках вітати з прекрасним передноворічним святом!
Дуже хочеться привнести радості і святкового настрою в рутинні нелегкі будні кожної дитини. А подякою Вам за зібрані іграшки будуть світяться любов’ю очі.
Іграшки, які не будуть роздані на День Святого Миколая, підуть як подарунки на Новий рік дітям з неблагополучних сімей, дитячих будинків і т.д ..

З усіх питань щодо цієї акції звертатися по тел. + 38 (067) 257-47-06 Оксана.