27 травня 2021 відбувся  “КОНКУРС НА ПІДТРИМКУ ЮНИХ ІТ-ТАЛАНТІВ”

У середній загальноосвітній школі №147, що у Деснянському районі м. Києва відбувся «КОНКУРС ЮНОГО ЗНАВЦЯ КОМ’ПЮТЕРА». Інтелектуальні змагання поміж юними знавцями комп’ютерних наук відбулися за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Архангел Світла» та Міжнародної комп’ютерної школи «Логіка».

За призи конкурсу змагалися десятеро любителів інформатики з 3-х та 4-х класів школи. З вітальним словом до юних учасників конкурсу звернувся директор Департаменту освітніх та культурних проектів МБФ «Архангел Світла» Андрій Іванов, творчих успіхів учасникам побажали представник Міжнародної школи «Логіка» Ольга Кириченко та вчитель інформатики Сергій Бистров.

У результаті із непростими завданнями конкурсу на відмінно впоралися учні 4-а класу Дмитро Ковальов, Солтисюк Артем та Давид Кумпіль. Вони й зайняли відповідно 1, 2 та 3 призові місця конкурсу. Переможці та усі інші учасники комп’ютерних змагань отримали від організаторів цінні подарунки та Дипломи.

Після церемонії нагородження до всіх учасників та гостей конкурсу звернувся Директор МБФ «Архангел Світла» Іван Тхорик . Він наголосив, що заходи на підтримку талановитої молоді України є одним з найважливіших пріоритетів діяльності організації.Найближчою перспективою у цьому напрямку є наміри відкриття у Києві спеціальної дитячої ІТ-школи на жовтень 2021.