01 жовтня 2017 року о 18:00 відбудеться дивовижний концерт Вечір українського романсу «Сміються й плачуть солов’ї» у Центральному Будинку Офіцерів (м. Київ). Нарешті ми дочекались грандіозної події, яка додасть теплої нотки любові у серце кожного глядача!

Немає нічого кращого, аніж поринути в атмосферу цілющого кохання, відчути нестримні емоції від мелодій, що так ніжно огортають душу, адже без кохання немає життя, а український романс – це і є найпрозоріше відображення любові, що так потрібна кожній людині, особливо в нинішні нелегкі часи.

Саме тому, на концерті «Сміються й плачуть солов’ї», ви почуєте найкращі пісні жанру як від молодих виконавців, так і вже відомих та улюблених артистів.Неповторну атмосферу українського романсу вам подарують : молодий український тенор Ярослав Бурлачук, , а також неповторна Тоня Матвієнко. Спеціальний гість – Сергій Копаниця.

Не залишить ваші душі байдужими і наш подарунок – виступ метра української естради Василя Зінкевича, чарівні жінки з неймовірним голосом Антоніна Маренич та Алла Кудлай. Ці чудові виконавці як ніхто розуміються на українському романсі. А романс співають тільки ті, хто дійсно вміє кохати.
Не пропустіть унікальну можливість відвідати прекрасний концерт, відкрити щось нове для себе і отримати дивовижний весняний настрій, який довго вас не покине. Відкрийте серце для щирої української пісні!

Концерт відбувається за підтримки Громадської організації «Міжнародний благодійний фонд «Архангел Світла»», а частина коштів з концерту, піде на втілення програм діяльності Фонду, допомога дітям з реабілітації Центру м. Києва та дитячих будинків Київської області.

Надіємося побачити Вас на концерті і насолодитися співом кохання.