Доброго дня Друзі!!!
Ми завжди дуже раді ділитися виконаною роботою, яка в найбільшій любов’ю робиться всіма нами для тих, кому в цьому житті вона дуже і дуже потрібна.
Ми вас дуже любимо, цінуємо! Ви наша команда! Приєднуйтесь до нас робити маленькими кроками великі добрі справи на благо людям!
З повагою,
Команда Міжнародного благодійного фонду «Архангел світла»

01.10.2017 року відбувся концерт українського романсу «Сміються й плачуть солов’ї» в Будинку офіцером м.Києва. Українська пісня підкорила серця вчителів які прийшли на концерт присвячений дню вчителя. Атмосфера в залі нагадувала колиску яку своєю сильною і ласкавою рукою розгойдує мати Україна. Своїм талантом нас на концерті порадували: заслужені народні артисти Алла Кудлай, Василь Зінкевич, брати Дмитро і Назарій Яремчуки, а також талановитий артист Ярослав Бурлачук.

Так як наш Міжнародний благодійний фонд «Архангел світла» виступив співорганізаторами цього концерту, ми відчули всю повноту і радості і відповідальності за цей захід.

 

Ми приєдналися до цього проекту, так як він дуже співзвучний з нашою роботою безпосередньо. Ми вже дуже давно задумувалісь над ті, що потрібно зробити, щоб дітки після інтернатів, діти з обмеженими можливостями могли нормально, повноцінно жити і працювати в нашому соціумі. Адже коли ми Долан для них багато розважальних заходах ми помічали, що багато хто з дітей просто не видять свого майбутнього. Світло в їхніх очах гасився, коли ми починали розвивати теми про майбутнє, про можливі проффесия. Це для них делікатна і десь навіть неприємна тема. Що стосується дітей з фізичними обмеженими можливостями, то це просто вкрай неприємна тема.

.

 

Ми дуже сподіваємося на вашу фінансову підтримку цього проекту. Адже ми зможемо щиро і чесно допомогти багатьом-багатьом діткам знайти своє незалежне щастя. Приєднуйтесь до нас робити маленькими кроками великі добрі справи на благо людям!
З повагою,
Команда Міжнародного благодійного фонду «Архангел світла»