Щиро вітаємо усіх вас, ваші родини, близьких та друзів зі світлими зимовими святами з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай вони додадуть нам віри в Бога, примножать упевненості у своїх силах та можливостях і зроблять усіх нас добрішими один до одного.
 Кожен Новий рік – це етап, котрий спонукає нас зробити деякі висновки про те, як ми розпорядились тим дорогоцінним часом, котрий Господь відвів нам у минулому році. І від чесної відповіді на питання про те, чим був сповнений наш попередній рік, багато в чому залежить і те, наскільки вдумливо та серйозно ми віднесемось до пріоритетних напрямків нашої діяльності у новому році.
У Святому Письмі сказано: «Де Дух Господній, там свобода» (2 Кор. 3:17).  І у цьому контексті нам хотілося б сподіватись на те, що ви, натхнені свободолюбним Святим Духом Божим, Котрий є Духом Істини (див. Ін. 16:13), завжди будете керуватись принципами свободи та вільного інтелектуального пошуку у всіх ваших подальших починаннях.
Сучасний світ повний спокус та викликів, котрі ваблять  людину безліччю яскравих розваг та удаваних насолод. Але у зв’язку із цим ми  хотіли би нагадати всім нам чудові слова святого апостола Павла, котрий у своєму Посланні до Римлян закликає всіх нас: «Не пристосовуйтесь до цього віку, але змінюйтесь оновленням вашого розуму, щоб вам пізнавати, що є воля Божа: блага, угодна і досконала» (Рим. 12:2).
_______________________________________________________________________________________________
Тому крім усього іншого щиро бажаємо всім нам, дорогі брати та сестри, щоб цей новий 2020-й рік приніс кожному з нас не просто оновлення настінного або настільного календаря, не просто оновлення нашого кола спілкування чи списку контактів у нашому телефоні, а оновлення наших думок та нашого цілісного світосприйняття, і щоб саме ці святкові дні стали потужним та дієвим імпульсом та трампліном для нашого подальшого духовного зростання у пізнанні нашого Всеблагого і Всемогутнього Творця.
З повагою та найкращими побажаннями,
Міжнародний Благодійний Фонд «АРХАНГЕЛ СВІТЛА»