Молитва за Україну

__________________________________________

Міжніродний проект «Обрасу» (що у перекладі з португальської – «Обійми»). Ініціаторами проекту виступила Благодіна організація «МБФ «Архангел світла», Асоціація «Український дім» у Португалії. Завдяки допомозі та співпраці з організацєюї «Отчий дім»14 дітей-сиріт позбавлених батьківської опіки,відправленні на відпочинок та оздоровлення до Португалії у рамках реалізації проетку «Обійми».

_________________________

Підтримали створення документального фільму “Екологія спілкування” від Всесвітній рух “Еко-Культура” від його автора та режисера Володимира Сороки.

____________________________________________________________

Міжнародний благодійний фонд “Архангел світла” приєднався до соціального проекту “Лавка чудес”.
На Софіївській площі країни є чудова новорічна крамничка “Лавка чудес”. Тут представлені роботи дітей з дитячих будинків України. Стараннями багатьох будуть здійснені мрії дітей зі східної України.
Тільки в “Крамниці чудес” ви зможете придбати унікальні голубки світу, які побували на головній ялинці країни, просочилися духом свят і єдності. Нагадуємо, всі гроші від продажу підуть на закупівлю необхідних речей і продуктів діткам зі східної Украіни.

____________________________________

2017 року в парку «Наталка» в місті Києві, відбувся курс занять Благодійність з Ваджра Йоги від Оленки Ширяєвої, Катерини Герасименко з “Київська школа Йоги”

_______________________________________

Міжнародний благодійний фонд “Архангел світла” разом з Товариством червоного хреста України та ВГО «Українська Служба Порятунку та «Police 911» брали участь у даному заході. Проводились експрес майстри-класи по наданню першої домедичної допомоги при життєво небезпечних випадках у житті.

___________________________________________

Школа без агресії в Спеціальній школі-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва. Дорогі друзі! 15-17.11.2016 року ми провели неймовірний курс саморозвитку «Школа без агресії» для діток з Спеціальної школи-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва.

Інтервю з Максимом про його враження від проведеного курсу “Школа без агресії” у Спеціальній школі-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м. Києва.

_________________________________

Курс Лекції по фінансовій грамотності” які були проведенні спільно з тренінговим центром Cashflow і
благодійним фондом «Карітас Україна» для малозабезпечених сімей .
Молодий, перспективний фахівець в сфері управління особистими фінансами Євген Бобров ,Елена Масленко в дуже цікавою,
доступною для кожного формі розкрив всі прерогативи і недоліки управління фінансами в кожній «звичайній» українській сім’ї.
По завершенні курсу лекцій було подаровано літературу з фінансової грамотності.

______________________________________

Проведення майстер – класів по приготуванні “живого хліба” у дитячих будинках ,
соціально-реабілітаційних центрах Київської області разом з “Майстерня живого хліба”.

___________________________________