Під час гуманітарної місії до Харківської області волонтерами благодійного фонду “Архангел світла” було врятовано декілька безпритульних тварин. Усі вони, за вийнятком одного цуцика, були доправлені у Київ, де наразі шукають собі родину.
Дорога з Харкова була дуже довга та важка. Через війну наші й так не найкращі дороги були вщент зруйновані, а тому всі, хто брали участь у місії, мали змогу вдосталь насолодилися поїздкою по “американським гіркам” впродовж більше ніж 8 годин. Несолодко було й тваринам.
Впродовж дороги одному з врятованих цуциків стало зовсім зле. Ми зрозуміли, що пошук родини для нього потрібно починати негайно або ж трапиться біда. На щастя, у селі Пархомівка ми зустріли сім’ю, яка з радістю забрала до себе малечу.
Тепер цуцика звати Байрактар і він знайшов собі не лише люблячу родину, але й рудого хвостатого друга!
Підтримати / Donate:
[trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://send.monobank.ua/jar/58zXaVNraC” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Допомогти безпритульним тваринам[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://pay.fondy.eu/merchants/a87ed465c0a2d716aff358f9bbab7af9c17f64e8/default/index.html?button=144d67de269f39732ccbc0c99ca1c07f8c0b7053″]Допомогти дітям-інвалідам фінансово[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://archangel-of-light.org.ua/rekviziti-fondu-2/” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Передати продукти, медикаменти, речі, тощо[/trx_button]

Paypal: maxsimus9984@gmail.com