Любі друзі!
Ми невпинно продовжуємо робити свою в якійсь мірі маленьку, але важливу роботу.
До нас недавно звернулася сім’я, у якій вияву достеменного порив допомогти деяким діткам з дитячого будинку м Слов’янськ., Романенко Галина Олексіївна і Сергій Григорович, у яких є свої троє дітей, захотіли всиновити ще трьох маленьких діток з дитячого будинку. Вони реєструють зараз згідно законодавства України будинок сімейного типу.

У зв’язку з цим Слов’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виставив ряд санітарно-гігієнічних вимог до місця проживання, загального розвитку і виховання прийомних дітей, необхідних для офіційної реєстрації такого будинку сімейного типу.


Наш фонд підтримав наміри цих мами і тата допомогти маленьким діткам знайти справжню, люблячу, турботливу родину, якій у них не було. Ми закупили 45 м.кв. лінолеуму для покриття трьох дитячих кімнат.
Процес спеціалізованої соціальної навчання Галини і Сергія триває, але на сьогоднішній день Центр соціальних служб прийняв стан їхнього будинку як придатним до усиновлення дітей! І це нас дуже порадувало, так як документальна тяганина неабияк вимотала цю сім’ю не дивлячись на їх альтруїстичні наміри.
У свою чергу ми дякуємо всім нашим благодійникам, які довіряють нам, нашій роботі, щирості намірів і вірять в ті проекти, які ми здійснюємо вже не перший рік. Без вашої фінансової підтримки ми б не змогли допомагати тим, кому ця допомога потрібна тут і зараз! Дякуємо від щирого серця.


Кому відгукуються наші проекти, хто хоче разом з нами втілювати їх в життя, допомагаючи нужденним, запрошуємо до спільної співпраці. Допомога потрібна як фізична так і фінансова.
Наші реквізити:
Приват Банк, Печерська філія,
МФО 300711, ЄДРПОУ / ДРФО 39090573, р / р 26007052732409,
Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд« Архангел світла »

 

IdeaBank, МФО 336310, ЄДРПОУ 39090573,
Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Архангел світла»»,
р/р 26008005513015