Підтримали  чудового ,світлого автора, письменника Раґнар Мьоллєрсон (Andrii Miroshnychenko) у виданні книги #ЦільБезкінечність – трансперсональної сповіді!

Головне

#ЦільБезкінечність – це книга про безкомпромісний шлях від смерті примарного Его до становлення нового і щирого Я. Легенди, трансперсональні зустрічі, щирі розмови – відповіді на одвічні і тому ще актуальніші питання: Як народити нового себе і жити із ним у світі живих людей? як пережити розлучення? як позбутися бажань влади, сексу і грошей?

Історія

Актуалізація (чому ця ідея є важливою, чи актуальна вона для суспільства)?

Певен, що і у вас були такі ситуації, коли ви розпочинали діяти інакше, всупереч минулим «я» та зручним уявленням вашого оточення стикаючись при цьому з нерозумінням чи навіть не прихованою агресією на ваші рішення. В цей час ви переживаєте ні що інше, як справжню метафізичну смерть. Люди які раніше звикли до вашого оточення, в цю мить прощаються з вами, хоча вони цього можливо ще не збагнули. Отже, правильне прощання з минулим “я” є чи не найкращою запорукою якісної трансформації не тільки у майбутньому, а й зараз.

Багато хто з нас намагається оминути цього стану чи соромиться ним поділитись. На сторінках моєї книги, я хочу вступити з вами в діалог, аби поділитися своїм досвідом безкінечності. Адже досвід, який ми зустрічаємо в інших – надихає й нас самих випромінювати ще більше щирості, бути дійсно сміливими перед невідворотними викликами, якими сьогодні насичене наше життя.

Проблематика (які проблеми вирішує проект)?

Подолання безкінечної відстані між собою та радістю життя. Ви – радісна істота, просто колись забули про це чи не вміли відчути. Скинувши личину примар – ми відшукаємо радість, щастя і любов позбувшись нав’язливої депресії та двійки її незмінних  провідників: схильності до суїциду та чорної ревності. Як це зробити? Живучи в оточенні інших людей, що звикли страждати чи обманювати і обманюватися? Мірило у цьому шляху – Безкінечність.

Ідея (в чому суть проекту? Рішення проблеми, яку ви описали у «проблематиці»)?

Крок перший – надрукувати книгу – яка «врятувала» мене у час змін, коли щирість і коментарі друзів – це були провідники від смерті до нового життя.

Крок другий – презентувати її для людей, яких я знаю або не знаю, щоб допомогти їм у  пошуках себе, а також прискорити процес трансформації, від світу примар до світу справжності, відкриття цього світу в собі і що найважливіше для себе.

Крок третій – започаткувати і розвивати Центр Безкінечної Радості (Center for Infinite Joy), де на тематичних подіях будуть збиратися люди, які допомагатимуть один одному пережити різні вічні життєві виклики і віднайти радість. Ділитися радістю з тими, хто її найбільше потребує у цей момент їх життя – головна ціль.

Мета (до чого прагне проект? Яка його місія?)

Допомогти людям віднайти в собі джерела безкінечної радості для життя в світі земних і буденних завдань.

Механізм (яким чином буде вирішено проблему)?

Перший етап вирішення проблеми – її усвідомлення. Далі – книга – це один із порадників. Сповідь, яка може надихнути на щирість і безкомпромісність до своїх станів. Пройшовши цей шлях – подаруй книгу другу чи іншій людині, для якої питання радості є актуальним. А від книг – ми переходимо до дій. Створюємо і збираємося у Центрі Безкінечної Радості – де радісні істоти підзаряджають одне одного і допомагають «печальникам» віднайти свою радість, внести радість у свій день і день тих, хто поруч.

Розвиток та сталість: яким є бачення розвитку проекту? Що буде після втілення

проекту, які є можливості для росту чи перенесення досвіду проекту на інші

ситуації?

В книзі описані мої друзі – В., Е та інші. Вони і інші – радісні істоти мають чим поділитися із іншими пошукачами себе. В Центрі Безкінечної Радості ми зможемо організовувати зустрічі із ними та іншими авторами і людьми, які віднайшли Радість і прагнуть поділитися нею із іншими. А згодом – ми будемо видавати їх книги українською мовою, або робити переклади українських радісних істот – англійською, щоб більше людей позбувалося примар і ставали радісними.

Команда:

Раґнар Мьоллєрсон – автор, організатор, піарник, перекладач

Ярослав Карпенко – редактор, журналіст

Ярина Саєнко – художник, вчитель

Христина Барановська – верстка

Марта Погоріла – видавець

Володимир Сорока – камера, продакшн, натхнення

Шлях проекту (що вже зроблено, на якій стадії проект перебуває зараз, які

подальші дії?)

Зроблено:

Написання книги, редагування, коригування, створення ілюстрацій, верстка

На черзі:

друк 300 примірників у твердій палітурці і презентація книги та центру (24 листопада), пошук приміщення для центру, укладання графіку подій і їй промоушн.

Кошторис:

Повні витрати – 36 480. Вже сплачено за ілюстрації, коректуру і верстку – 6350 і 15000 за друк (70% від повної вартості друку).

Винагороди

Перекажіть 125 грн і отримаєте книгу із моїм автографом і трансперсональним побажанням особисто чи по пошті.

Перекажіть 250 грн – і тримаєте дві книги для себе і свого друга чи подруги, які теж переживають свої трансформації і ви хочете їх підтримати, як підтримали мене.

Перекажіть 500 грн і отримаєте книгу і принт в рамці одної з дванадцяти ілюстрацій до кожної непарної частини, які зробила Ярина Саєнко для #ЦільБезкінечність. Одну з них – «Смерть Примарного Его» ви бачите як обкладинку книги.

Перекажіть 1000 грн і отримайте книгу і два принти на вибір..

Перекажіть 1500 грн і отримайте книгу і три принти на вибір.

Перекажіть 2000 грн і отримайте книгу, принт і запрошення на двох людей на першу подію Центру Безкінечної радості