26 років тому бізнес-школа “Міжнародний інститут бізнесу” взяла курс на підтримку української економіки через підготовку кваліфікованих управлінських кадрів, а цього року почала робити свій внесок і в розвиток державної розбудови, створивши програму навчання для керівників в публічному та державному секторі – MBA in Public Sector.

MBA in Public Sector – це перша в Україні програма навчання рівня MBA, що створена для навчання управлінців в некомерційному секторі економіки, яка схвалена міжнародною асоціацією IASIA (International Association of Schools and Institutes of Administration).

Для того, щоб залучити найкращих представників до лав своїх студентів, МІБ організовує проведення конкурсу на отримання освітніх грантів на навчання на цій програмі.

Це іменні гранти від ректора Міжнародного інституту бізнесу Олександра Володимировича Савченка, які допоможуть оплатити частину вартості навчання на програмі MBA in Public Sector.

Тож найкращі конкурсні роботи, які відбере Незалежна експерта комісія, будуть відзначені призовими грантами:

  • за 1 місце – 35 000 грн.
  • за 2 місце – 25 000 грн.
  • за 3 місце – 15 000 грн.

Регламент проведення відкритого спеціального конкурсу включає декілька етапів:

  1. До 19 вересня 2019 року – подача електронних заявок на участь в конкурсі.
  2. До 20 вересня 2019 року – підтвердження участі в конкурсі.
  3. 21 вересня 2019 року з 10:00 до 16:30 – проведення конкурсу.
  4. До 3 жовтня 2019 року – робота незалежної Конкурсної комісії та визначення переможців.
  5. 4 жовтня 2019 року, 10:00 – оголошення підсумків конкурсу.
  6. 11 жовтня 2019 року – урочиста церемонія старту програми MBA in Public Sector, вручення грантів переможцям.

Взяти участь у конкурсі на отримання іменних освітніх грантів ім. О.Савченка зможуть всі, хто подадуть електронну заявку в зазначені терміни, особисто беруть участь в розв’язанні конкурсного кейсу та наберуть максимальну кількість балів.

Зареєструватися

Звертаємо увагу, що гранти призначені тільки для покриття частини вартості навчання на програмі MBA in Public Sector та не видаються грошима.  У конкурсі також можуть взяти участь ті слухачі, які вже пройшли аплікаційний процес і вступили на програму в 2019 році (в разі отримання гранту сума укладеного договору буде зменшена на призову суму).