Не дарма настільки добре в ужиток людини увійшла фраза про те, що знання є силою. Дійсно, з цим навряд чи хтось візьметься сперечатися – сила розуму набагато більше, ніж сила, наприклад, фізична. Якщо подивитися на найвпливовіших людей нашого світу, далеко не завжди вони сильні фізично, однак мають владу над більшістю. Разом з тим, для щасливого життя одних знань замало. Кожному з нас потрібно пам’ятати й про такі прості, але невід’ємні суспільні цінності як доброта, честь та справедливість.

Діти приходять у наш світ добрими, вони не вміють заздрити чи ненавидіти. Тому батькам варто лише підтримувати цю дитячу вроджену доброту, не знищити дитячу чуйність і довіру, не навчити дітей обману й цинізму. Існує безліч прийомів і методів. Та чомусь, на перший погляд, здавалося б, такі прості завдання є найважчими для батьків. Досить часто батьки віддають перевагу матеріальному забезпеченню сім’ї, забуваючи при цьому про моральне та духовне виховання своїх синів та дочок, а потім, коли діти виростають, дивуються, чому їхня кровинка стала егоїстом, без співчуття до батьків, які її виростили? А як навчитися бути добрими тим дітлахам, які взагалі не мають батьків, зростаючи у дитбудинках та спеціалізованих інтернатах? На жаль, вихователі у таких закладах не завжди встигають приділити належну увагу таким поняттям як повага до оточуючих, любов, турбота та підтримка.

Саме тому, задля підтримки та розвитку у майбутніх поколіннях українців духовних цінностей наш Фонд зробив підбірку дитячих розвиваючих книг, які наші волонтери відправляють до дитячих будинків, спеціалізованих будинків-інтернатів, реабілітаційних центрів та дитячих лікарень.

Також, під час спілкування з дітьми-сиротами ми довідалися, що переважна більшість з них боїться свого майбутнього, адже взагалі не мають уявлення як самостійно заробляти гроші та витрачати їх з розумом. Таким чином, у рамках проекту «На шляху до світлих знань» наш Фонд планує закупити розвиваючі настільні ігри «Грошовий потік», «Комерсант юніор» та «Монополію». Крім того, ми хочемо запросити до дітей старшого віку викладачів з фінансової грамотності, які допоможуть підопічним будинків-інтернатів забути про страх майбутнього.

Наш Фонд також співпрацює із засновником та організатором першого у Києві інвестиційно-освітнього клубу «Cashflow-Ukraine», а також практикуючим бізнес-тренером Олексієм Половинкіним!

Для дітей-сиріт, дітей з багатодітних малозабезпечених родин, а також із неблагополучних сімей у рамках цієї програми діє тижневий курс «Основи світогляду», викладачем якого є практичний психолог «Академії Цілісного Світогляду» м. Києва.

Усі бажаючі можуть долучитися до зору
необхідних книг та настільних ігор:

[trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=””]Грошима[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://archangel-of-light.org.ua/rekviziti-fondu-2/” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Книгами, іграми та іншим[/trx_button] [trx_button style=”default” size=”small” color=”#FFFFFF” bg_color=”#84C54E” align=”center” link=”https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9n4Tm8YSuGturIzxlgRH_VfG9L_Tqbt1nzN9vvgNR9JPJWg/viewform” popup=”no” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit”]Стати волонтером[/trx_button]

Підбірка дитячих розвиваючих книг, які потрбує Фонд: 

«Найбагатша людина в Вавилоні» Джоржа С. Клейсона написана в напівказковій формі, тому легко буде читатися дітьми

Щоб виконати всі свої задуми і бажання, сучасна людина перш за все повинна домогтися успіху в грошових питаннях, використовуючи принципи управління особистими фінансами, викладені на сторінках цієї книги в доступній і захопливій формі. Джордж Семюел Клейсон публікував нариси про економію і фінансовий успіх, використовуючи форму історій і притч Стародавнього Вавилона. Ці твори набули широкого поширення в банках і страхових компаніях. Їх прочитали мільйони людей. «Найбагатша людина в Вавилоні» стала класикою літератури про економіку, управління фінансами і одночасно з саморозвитку.


«З інтернату – до успіху» Ростислава Галелюка – путівник для дітей-сиріт

Щороку тисячі дітей закінчують школи –інтернати. У минулому залишаються чіткий розпорядок дня, харчування у їдальні, випраний одяг та, основне, відчуття, що за тебе повністю відповідає держава. Як вступають у доросле життя діти-сироти? Чи знають, куди звернутися по допомогу у складних ситуаціях? Чи вміють готувати сніданок, планувати власний бюджет? Є тисячі запитань, на які після випускного вже ніхто не відповідатиме. Щоб допомогти їм зорієнтуватися у дорослому житті, випускник інтернату Ростислав Галелюк написав книжку-путівник «З інтернату – до успіху».

Ростислав має диплом бакалавра (навчався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка) та диплом магістра Національного авіаційного університету. Нині він – директор Міжнародного благодійного фонду «Центр філантропії і фандрайзингу».


«Дорога до щастя» Рона Хаббара

Перший не релігійний моральний кодекс, заснований виключно на здоровому глузді. Складається з 21 універсального принципу, який можна застосувати до кожного, незалежно від раси, кольору шкіри та віросповідання. Книжка допомагає людині приймати правильні рішення у ситуаціях, з якими вона стикається впродовж всього життя.


«Казка про Лотос» Людмили Орел

Головна героїня казки маленьку насінинку подорожується із дна озера на поверхню води й перетворюється на прекрасний лотос. На шляху трапляються перешкоди, які їй вдається подолати завдяки трьом чарівним словам: істина, доброта й терпіння.

Книжку перекладено 38 мовами, за її сюжетом зроблено анімацію й поставлено дитячий спектакль.


«Чудеса Архангела Михаїла» Доріна Верче

У багатьох релігійних традиціях Архангел Михаїл вважається старшим посланником Бога. Дорін Верче, автор бестселерів про ангелів, розповідає реальні історії людей про те, як Архангел Михайло приходив їм на допомогу в скрутних ситуаціях. Наприклад, при поломці автомобіля, сприяв досягненню успіхів на роботі або набуття фінансової незалежності, прискорював процес одужання, направляв в пошуках свого призначення, приносив гармонію в будинку і сім’ї, охороняв дітей від неприємностей і багато іншого. Завдяки цій книзі, ви навчитеся встановлювати зв’язок з Архангелом Михаїлом і дізнаєтеся, як правильно закликати його в різних життєвих обставинах. Книга буде дуже корисною для духовного розвитку дітей, допоможе ближче пізнати чудеса тонкого світу, який є невід’ємною частинкою нашого буття.


«Пес на ім’я Мані або абетка грошей» Бодо Шефера

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, що вын вміє розмовляти! Пес відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом. Дівчина вирішує допомагти й іншим правильно розпоряджатися грошима. Книга фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане в нагоді і дорослим, які захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільної від фінансових турбот.


«Іспит милосердя» Віри Паронової

Збірка оповідань Віри Паронової розкриває непрості ситуації, що виникають у сім’ях, підказує шляхи вирішення проблем чи непорозумінь між дорослими і дітьми.


«Брати-місяці» Віри Паронової

Любий друже! Поглянь, будь ласка, у вікно. Що ти там бачиш? На деревах зеленіє молоде листячко? А може, до твого вікна нахилилася гілка зі стиглими вишнями? Чи ти бачиш убрані в золото берези та клени? Скажи, яка зараз пора року? Як ти про це здогадався? Від чого залежать зміни у природі? З вісно ж, від сонячного тепла. Чим щедріше сонце посилає до землі своє проміння, тим веселіше життя: пташки співають, розцвітають квіти, достигають плоди на деревах. А коли сонечко мало гріє, природа засинає, вкриваючись сніговою ковдрою. Та навесні вона знову прокинеться — і почнеться нове життя. З цієї книжки ти довідаєшся про чотири пори року і зможеш вивчити вірші та загадки про місяці. їх — дванадцять, і вони приходять один за одним, кожен у свій час. Усі місяці приносять людям щедрі дари. Які? Прочитай книжку — і дізнаєшся.

У зв’язку з війною ініціатива тимчасово призупинена.
Усі отримані кошти йдуть на гуманітарну допомогу ЗСУ та постраждалим від військової агресії людям!

 

У рамках програми «На шляху до світлих знань» були закуплені та відправлені книги та ігри у наступні заклади:

 1. Великополовецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів Київської області
 2. Володарська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів, смт. Володарка, Київської області
 3. Дарницький дитячий будинок-інтернат у м. Київ
 4. ДБЗТ «Світанок» для дітей-сиріт Ставищанської районної ради Київської області
 5. Дитяча клінічна лікарня №4 Солом’янського району м. Києва
 6. Дитячий будинок «Центр захисту дітей», м. Славутич, Київської області
 7. Дитячий будинок «Центр розвитку дитини “7” для дітей-сиріт», с. Буки, Київської області
 8. Дитячий будинок сімейного типу родини Гедз м. Мукачево
 9. Дитячий будинок” Надія” для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування с. Мокрець, Київської області
 10. Дитячий спеціалізований санаторій «Барвінок», м Боярка, Київської області
 11. Київська міська дитяча клінічна лікарня №2
 12. Київська міська дитяча клінічна туберкульозна лікарня
 13. Київська міська клінічна дитяча шкірно-венерологічна лікарня
 14. Київська міська клінічна лікарня №1
 15. Київська санаторна школа-інтернат № 22 для дітей з психоневрологічними захворюваннями
 16. Київська санаторна школа-інтернат №19 для дітей хворих на сколіоз
 17. Київська санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів №21
 18. Київська спеціалізована школа-інтернат №6 для глухих дітей
 19. Київська спеціальна школа-інтернат № 17 для дітей з розумовими захворюваннями
 20. Київська спеціальна школа-інтернат №15
 21. Київська спеціальна школа-інтернат №18 для слабочуючих дітей
 22. Київська спеціальна школа-інтернат І- ІІІ ступенів №4 для дітей зі зниженим зором
 23. Київська спеціальна школа-інтернат І ступеня №25 для дітей з затримкою психічного розвитку
 24. Київська школа-інтернат №14 для дітей, які потребують соціальної опіки
 25. Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих
 26. Київський міський центр соціально-психологічної допомоги
 27. Київський обласний онкологічний диспансер. Дитяче відділення онкогематології
 28. Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, с. Сезенків, Київської області
 29. Київський центр допомоги дітям «Місто щасливих дітей»
 30. Ліцей-інтернат №23 кадетський корпус «з посиленою військово-фізичною підготовкою» Шевченківського району м. Києва
 31. Мостищенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів, с. Мостище, Київської області
 32. Таращанський навчально-реабілітаційний центр, м. Тараща, Київської області
 33. Трипільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів, с. Трипілля, Київської області
 34. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «ПЕРЕЯСЛАВ», с. Циблі, Київської області
 35. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району м. Києва
 36. Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Києва

Наразі, спільними зусиллями ми змогли покрили більшу частину Київської області. Однак, волонтерам нашого Фонду дуже хотілося порадувати такими ж гарними навчальними матеріалами та розвиваючими книжками й діток з інших областей України! Для цього ми дуже потребуємо Вашої фінансової підтримки!