МБФ «Архангел Світла» учасник
МБФ «Архангел Світла» учасник
 

На шляху до світлих знань

Будь ласка, поділіться посиланням:

Часто у людей на устах вираз: «Знання — це сила». Не завжди ми усвідомлюємо глибокий сенс цих слів. Нам здається, що отримавши інформацію за лавою школи, а потім університету і … ми можемо назвати себе «всезнаючим». Це далеко від істини, так як це всього лише інтелектуальна складова знань. Знання інформації дає нам силу пізнання. 

Знання — це дійсно сила. Сила, яку не можна дізнатися отримавши якусь інформацію в школі, її потрібно відчути, прожити. Від цього стає тільки сильніший наш Дух. Не можна просто пізнати дерево,  не зіткнувшись з його характеристиками. 

Справжні знання приходять тільки через практичне пізнання. 

У наш час дуже важливо вчитися відчувати все навколо, а не отримувати інформацію відірвану від життя. І в першу чергу потрібно починати звичайно  з діток. Вони наше майбутнє, наша надія і гордість. І скоріше їх би витягнути від телевізорів, комп’ютерних ігор і показати, що справжнє життя тече за віконцем у всій своїй красі. 

Потрібно вчити дітей як пташенят азам взаємодії з природою, так як в ній закладено спочатку найправильніша відповідь на всі існуючі питання. Пізнаючи її ми пізнаємо і самого себе, пізнаючи себе, ми пізнаємо Всесвіт. А Вона у нас настільки мудра, що не довіряти їй — себе обманювати. 

 У школах, на жаль, немає «Уроку добра, любові і мудрості». Батьки ж в свою чергу дуже зайняті забезпеченням матеріальної сторони життя. Не завжди їм вистачає часу на самопізнання. Їх можна зрозуміти. 

Є  такі діти, у яких немає батьків. Дитячі будинки та інтернати не завжди встигають приділити належну увагу навчанню самим на перший погляд простих понять як: повага до ближнього, природі, ласкаві манери спілкування між собою, використання повсюдно «чарівних» слів і т.д .. Як дітям, так дуже часто і дорослим, навчитися жити правильно в світі, «по правді», коли так багато спокус, що відводять людей від справжніх цінностей? 

Ми зробили підбірку дитячих розвиваючих книг, а саме: 

Книга Джоржа С. Клейсона «Найбагатша людина в Вавилоні» дуже корисна для читання в будь-якому віці. Написана в напівказковій формі, тому легко буде читатися дітьми. Ця книга буде корисна дітям в розумінні рецептів порятунку від худого гаманця завдяки розкриттю фінансовим законам. Власне, в цьому і полягає мета: запропонувати тим, хто прагне до успіху, проникнути в таємницю грошей, з тим щоб накопичити капітал, зберегти його і змусити працювати на прибуток. І це все написано ну дуже простою мовою у вигляді художнього оповідання. Така собі фінансова грамота родом з минулого, затребувана і до цього дня.

 


Книга «З інтернату — до успіху», автором якої виступає 22-ї річний. Автор дуже молодий, дев’ять років прожив в інтернаті. У свої роки вже написав книгу, в якій ділиться життєвим досвідом. Книга дуже корисна для дітей, який ростуть без батьків в дитячих будинках, інтернатах, або ті, у кого мало приділялося батьківського піклування та знань життя. Про професію, куди піти навчатися, гуртожиток і орендна плата за житло, справжня дружба, про міліцію, коли створювати сім’ю і багато іншого діти можуть почерпнути в цій книзі. Вона настільки корисна, що сміливо можна назвати її «інструкцією дорослого життя». Ця книга просто необхідна всім дітям з дитячих будинків та інтернатів як паспорт або Біблія.

 Автор книги «Дорога до щастя» Рон Хаббард. Настанови, наведені цій книзі, позначають краю дорожнього полотна: коли хтось порушує ці правила, він схожий на автомобіліста, який вилітає на узбіччя. В результаті він може «потерпіти аварію», і тоді станеться невдача в якійсь ситуації, зруйнуються відносини з ким-то або все життя. Людина — це не порваний вітром листок і не піщинка: він в тій чи іншій мірі сам здатний накреслити карту свого шляху і пройти по-новому.

 


«Казка про Лотос» автор Людмила Орел. Найкращий спосіб передачі знань дітям — це казки. Справжня мудрість в цій казці говорить: в кожному з нас приховано три безцінних скарби. Якщо в хвилину небезпеки ви згадаєте про них, то зможете пройти будь-яке випробування. Три скарби — це ЧЕСНІСТЬ, ДОБРОТА, ТЕРПІННЯ. На світі немає такої ситуації, з якої вони не могли б вибратися. Головний герой — Маленьке зернятко, яке повинно пройти всі перешкоди земного життя, встояти перед спокусами зла, неправди і ліні, прорости і розпуститися великим красивим лотосом. Алегорія зрозуміла неозброєним оком. Такий шлях проходить людина протягом всього свого життя, і тільки від нього залежить: дійде до мети розпустився лотосом або ж загрузне на шляху в болоті здавалося б непосильних життєвих проблем!

 


«Чудеса Архангела Михаїла» автор Дорін Верче. У багатьох релігійних традиціях Архангел Михаїл вважається старшим посланником Бога. Дорін Верче, автор бестселерів про ангелів, розповідає реальні історії людей про те, як Архангел Михайло приходив їм на допомогу в скрутних ситуаціях. Наприклад, при поломці автомобіля, сприяв досягненню успіхів на роботі або набуття фінансової незалежності, прискорював процес одужання, направляв в пошуках свого призначення, приносив гармонію в будинку і сім’ї, охороняв дітей від неприємностей і багато іншого. Завдяки цій книзі, ви навчитеся встановлювати зв’язок з Архангелом Михаїлом і дізнаєтеся, як правильно закликати його в різних життєвих обставинах. Книга буде дуже корисною для духовного розвитку дітей, допоможе ближче пізнати чудеса тонкого світу, який є невід’ємною частинкою нашого буття.

 


«Пес на ім’я Мані або абетка грошей» автор Бодо Шефер Анотація до книги Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес вміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима. Книга фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане в нагоді і дорослим, які захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільної від фінансових турбот.

 

 

В рамках цієї програми Фонд протягом 2014-2015 року виконав важливу роботу . 

Ці книги були закуплені і відправлені в наступні дитячі будинки, спеціалізовані будинки-інтернати, реабілітаційні центри і лікарні (для дитячих інтернатів для дітей із затримкою психічного розвитку книги дарувалися або вибірково або для інтернату в цілому щоб і вихователі могли почитати): 

1.Спеціалізірованная ЗОШ-інтернат № 6 для глухих дітей; 

 1. Київськаміська дитяча клінічна туберкульозна лікарня; 
 2. Київськаміська клінічна дитяча шкірно-венерологічна лікарня; 
 3. Київськийміський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих; 
 4. Київськийобласний онкологічний диспансер — дитяче відділення онкогематології; 
 5. Дитячаклінічна лікарня №4 Солом’янського району в м.Києві; 
 6. Дитячийбудинок сімейного типу родини Гедзь; 
 7. Центрсоціально-психологічноїреабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Подільського району; 
 8. Центрсоціально-психологічноїреабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м.Києва; 
 9. Київськийміський центр соціально-психологічної допомоги; 
 10. Центрдопомогидітям «Місто щасливих дітей»; 
 11. Спеціалізованашкола-інтернат №15 м.Києва; 
 12. Київськаміська клінічна лікарня №1; 
 13. Київськийсанаторій ЗОШ-інтернат 1-2 ступенів №21; 
 14. СпеціалізованаЗОШ-інтернат №25 для дітей із затримкою психічного розвитку; 
 15. ЗОШ-інтернат№14 для дітей, які потребують соціальної опіки; 
 16. СпеціалізованаЗОШ-інтернат м.Києва для слабо чують; 
 17. Санаторнашкола-інтернат №19 для дітей хворих на сколіоз м.Києва; 
 18. Санаторнашкола-інтернат № 22 для дітей з психоневрологічними захворюваннями м.Києва; 
 19. СпеціалізованаЗОШ-інтернат № 17 для дітей з розумовими захворюваннями м.Києва; 
 20. СпеціалізованаЗОШ-інтернат 1-3 ступенів №4 для дітей зі зниженим зором; 
 21. ЗОШ-інтернат№23 Шевченківського району м.Києва; 
 22. Дарницькийв м.Києві дитячий будинок-інтернат; 
 23. Київськаміська дитяча клінічна лікарня №2; 
 24. Великополовецкаяспеціалізована ЗОШ-інтернат 1-3 ступенів Київської області; 
 25. Дитячийспеціалізованийсанаторій «Барвінок» м Боярка, Київської області; 
 26. КЗ «Володарськазагальноосвітнясанаторна школа-інтернат 1-3 ступенів» смт Володарка Київської області; 
 27. Мостищенськаспеціалізована ЗОШ-інтернат 1-3 ступенів Київської області; 
 28. Таращанськийнавчальне-реабілітаційний центр 1-3 ступенів м Тараща Київської області; 
 29. Трипільськаспеціалізована ЗОШ-інтернат 1-3 ступенів Київської області; 
 30. Центррозвиткудітей «7» для дітей-сиріт с. Буки Київської області; 
 31. Центрсоціально-психологічноїреабілітації дітей «Мрія Переяславщини» Київської області; 
 32. Дитячийбудинок«Центр захисту дітей» м.Славутич Київської області; 
 33. ДБЗТ «Світанок» длядітей-сирітСтавищанської районної ради Київської області; 
 34. Київськийобласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Батьківщина» с. Сезенків Київської області; 
 35. Дитячийбудинок «Надія» для дітей-сиріт Київської області. 

Ми тільки покрили бідьшу частину Київської області. Хотілося б дуже подарувати такі прекрасні навчальні та розвиваючі книги іншим областям України. 

 

Хочемо додати до цієї збірки ще 2 книги «Іспит милосердя» -та «Брати-місяці» автор Віра Паронова. Ці книги дуже цікаві і несуть духовний сенс для дітей! 

За нашу практику ми побачили дуже цікаві тенденцію: діти з дитячих будинків та інтернатів не пристосовані до дорослого самостійного життя. Вони не знають як і яким чином потрібно заробляти собі потім на життя і як поводитися з грошима! 

Тому в рамках цього проекту ми хочем закупити розвиваючі настільні ігри «Грошовий потік» для дітей, «Комерсант юніор» і «Монополію». У нас есть цікаві викладачі з фінансової грамотності, яким є чим поділитися і навчити дітей, молодь. Досвід подібної роботи у нас є. Нижче прикріпленї фотографії подібної лекції, яку ми провели для Фонду «Карітас» для малозабезпечених сімей. Залишилися задоволеними всі.Тому виникла потреба розвити цей напрямок. 

 

Фонд співпрацює з Олексій Половинкін, який є засновником тренінг центр «Cashflow Ukraine«.

cashflow101.kiev.ua

 

youtube.com

 

 

Згідно Програми передбачається виїзд до дитячих будинків з іграми і лекціями. 

Що стосується духовного (уточнення: чи не релігійне) розвитку і світлих знань, то в нас є мета: проводити по школах, ребцентрах і дитячих будинках курс «Основи цілісного світогляду». Курс дуже важливий для таких дітей. Так як вони самі не з благополучних сімей, без батьків зі своїх причин і інше. У зв’язку з цим, це вже перевірено нашої практикою і не тільки, таким дітям потрібно особливу увагу приділяти в сфері особистого світогляду на світ. Вміти розрізняти людей, вчитися любити один одного, а не виживання. Їм потрібно вчитися добру, уважності, працьовитості, шанування старших і багато іншого. Ці принципи у більшості таких дітей відсутні. 

Тому, у нас є готовий цілий тижневий курс для дітей: «Основи світогляду». Викладач, лікар психолог «Академії Цілісного Світогляду» в г. Київ, який викладає цей курс в Академії співпрацює з нашим Фондом. В плануванні почати систематично почати викладати цей курс, поєднуючи його з арт-терапією в спеціальній школі-інтернат №15 для дітей з наслідками поліомієліту та інших школах інтернатах та дитячих будинках. 

Це буде просто неоціненне вкладення в розвиток дітей. 

Для забезпечення цього проекту в цілому ми шукаємо фінансову підтримку. Програма побудована більшою мірою на просвітницькій роботі різними кваліфікованими викладачами не тільки теоретиками, а які практично вже відбулися як особистості з величезним багажем цінних знань. Тому фінансування потрібно на оплату роботи фахівців. Вони звичайно ж величезну знижку зроблять для нашого Фонду, але закон оплати кожного праці ще ніхто не відміняв. 

Ця програма буде проходити поетапно.  

Мета — ввести такі уроки в багатьох подібних школах, інтернатах та дитячих будинках на постійній основі! 

Дякуємо Вам за те, що не байдужі до проблем України та її молодому поколінню. 

Якщо у Вас є питання або пропозиції Ви можете дзвонити на номер 067 257-47-06 (Оксана) або на номер 044 227-48-04 ( офіс) чи писати на майл: office.archangel.light@gmail.com 

 


Будь ласка, поділіться посиланням:

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »