Любі друзі!
Передсвяткові дні, новорічний настрій не знає кордонів і не залежить від віку, соціального статусу, фізичного і психологічного стану! Навіть ті люди, у яких нині дуже легкі часи за станом здоров’я чекають свят і Духа Нового року, Різдва та взагалі поновлення в життя. А особливо свят чекають дітки.

Ми з нашою командою провідали онко хворих дітей в онкологічному центрі м.Києва. Якщо чесно, то з одного боку і радість принесли, але в той же час на душі була тривога, переживання, сльози від того, що можемо ми допомогти ці дітям малим. Але не дивлячись на все, трохи святкового настрою з собою принесли.

 

Дітки отримали подарунки у вигляді солодощів, барвистих книг і Листів світла, які вже протягом 2 років ми пишемо. У цьому світлому, добром справі нам невпинно допомагають наші ангели-волонтери. Особливу подяку хочемо висловити Наталії Тарасова. Її барвисті листи, конверти завжди радують не тільки дітей, а й нас, дорослих.))) Коли отримуємо їх від неї у мене особисто виникає щире захоплення. Ці ж емоції ми бачили і у хворих діток, коли кожен з них отримав свій подаруночок і барвисте Лист світла. Батьки були вдячні за увагу, виявлену їх улюбленим чадам. Ну що тут ще скажеш! Ми робимо свою роботу.

Хочемо всім донести, що потрібно допомагати один одному, вірити один одному, адже у нас ще залишилося що то людське.
З наступаючим Новим роком та всіма новорічними святами!
Хочемо подякувати за допомогу, підтримку, співучасть у проведенні благодійних заходів Палац дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, зокрема помічника керівника Євгену, Гільдію «Батьки та діти України», Громадську організацію «Україна.Воля.Жіття», ГО «Щит громади», ГО «Подаруй Життя», ГО ВМС ФК “Видубицький” Ветеран АТО Максима Ковен, Організацію козацьких роїв учнів і молоді «Деснянський Кіш», Міжнародний благодійний фонд «Вія Конкордія», ГО «ПАРУС», ГО «Особлива команда», Подольська вет ранська спілка добровольців, бойовий Дій та інвалідів Війни і ГО “Міжнародний благодійний фонд« Творча Криївка ».