Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд« Архангел світла » – це організація людей, для яких благодійність не мета, це місто , в будівництво якого кожна людська істота вносить свій особливий камінь».

Безкорисливе служіння людям – ось справжнє покликання кожної людини на Землі. Коли благо для інших робиться від чистого, щирого серця, тоді нагородою для людини буде любов і допомога всіх світлих сил небесних. І не важливо, чим ти можеш допомогти ближньому своєму: грошима, продуктами, одягом, своїм часом, або ж чим зможеш. Ніколи, ніколи, ніколи не забувай: якщо так багато печеться Господь про бідних, коли їх ображають, то, звичайно ж, ще більш нагородить тебе за них, коли вони отримають від тебе добро.

 

Усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – Ви  зробили Мені

(Мт. 25, 40)

Любов до ближнього свого повинна виникати з глибини наших світлих  сердець. Не бійтеся любити. Відкривайте серце і постарайтеся пробудити в ньому безкорисливу любов. Для цього потрібно перестати бачити в інших і в собі тільки недоліки і помилки. Любов є єдиний спосіб зрозуміти глибинну суть іншої людини. Ніхто не може дізнатися іншого, якщо не любить його. Тільки через любов людина може бачити справжні риси і потенціал коханого.

Постарайтеся якомога частіше посміхатися найближчим вам людям, і це допоможе вам перейнятися більшою любов’ю до людей. Адже людина – це вінець творіння Бога, це потрібно цінувати і допомагати кожній душі знайти щастя і цілісність на цій прекрасній планеті під назвою Земля.

Давання є прояв вищої сили в людині, яка розкриває все його багатства і глибину. Людина повинна відгукуватися на потреби іншого. Милосердя – це одне з найперших і сильних людських якостей, яке ми повинні проявляти по відношенню до ближнього свого, переступивши усі пороги образ, жалості і нерозуміння.

 

Філософія Фонду:

 

Любов до людей – це і є ті крила, на яких людина піднімається вище за все

  Максим Горький

 

Не думати багато про себе. Думати про інших, яким, можливо, набагато важче, ніж нам. Немає такої прірви, через яку любов не змогла б проложить  міст. І тільки світло любові до людей може достукатися до кожного серця, яке так потребує теплоти, доброти й турботи. Дарувати розраду слабким, нести знання вічної істини – безумовної любові.

Це почуття спонукає нас до служіння людині, виникає бажання допомогти, захистити, заповнити усі потреби, не рахуючись з власними інтересами.

Справжнім слухом володіє тільки той, хто чує крик душі іншої людини.

Цілі Фонду:

 

Основний напрямок благодійної діяльності фонду – допомога дітям, що знаходяться в дитячих будинках та соціальна адаптація таких дітей до реального життя.

  • формування духовних та етичних цінностей.
  • показати людям, що тільки через духовні принципи розуміння та буття кожного з нас будуть відкриватися «чудеса» нашої планети у всіх сферах життя;
  • творчий розвиток як дітей, так і дорослих; – просвітницька робота суспільства в сфері благодійності;
  • розвиток та підвищення рівня фінансової грамотності як дітей, так і дорослих;
  • допомога людям, які потребують лікування, а також більш розвинутою фізичної культури серед населення;
  • допомогти в соціальній адаптації дітей (дітей-сиріт, дітей з дитячих будинків та інтернатів) та дорослих.

 

Місія Фонду: щирими і добрими справами допомогти людям в усьому побачити світло радості, любові у своєму житті; показати і навчити кожного через мале приходити до великого.

 

Напрямки діяльності Фонду:

 

  • допомога діткам з дитячих будинків, малозабезпеченим сім’ям, людям з обмеженими фізичними та розумовими здібностями;
  • допомога літнім людям;
  • «оздоровлення» нашої планети;
  • просвітницька робота.

 Девіз Фонду:

 

Ми прийшли в цей світ, щоб допомагати один одному в нашій подорожі по життю

Чому «Архангел Світу»? Архангели – це старші ангели. Все архангели об’єднані в хор, найбільш наближений до Господа. Архангели (1 Сол. 4, 16) проповідують про великих та славних подіях, відкриваючи таємниці віри, пророцтва і усвідомлення Божої волі, зміцнюють в людях віру, просвіщаючи їх розум світлом Святого Євангелія.

В один час нам прийшло вже усвідомлене розуміння, що найвищою суттю і завданням людини на цій землі – допомогти ближньому своєму, не чекаючи нічого взамін. Виникло відчуття потреби бути хоч трішки схожими на Архангелів Світла, які готові служінню людям повсюдно кожну хвилину.

 

 

Люди здатні до радості до тих пір, поки вони сприймають що-небудь, крім себе, і дивуються, і дякують … Але варто їм вирішити, ніби вони самі вище за все, що може запропонувати їм життя, всераз’єдающая нудьга опанує ними, розчарування їх поглине, і все танталові муки чекають їх.

Гілберт Кіт Честертон