Друзі ! Всім Увага! Міністерство соціальної політики, анонсувало старт соціального проекту, для людей з інвалідністю – “Ти можеш все. Можливості безмежні!”
Цей проект надає можливість безкоштовно, віддалено та у зручний час навчатись онлайн на платформі “Прометеус”, а після успішного тестування взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України за підтримки та менторства IT Асоціації України.
Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів: до 5 березня 2020 року відбуватиметься реєстрація охочих взяти участь у проекті. Бажаючі можуть вже реєструватись на https://prometheus.org.ua/you-can-everything/. Під час реєстрації учасники мають обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових, за власним бажанням.
Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року і триватиме протягом 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

Реєстрація вже стартувала і триватиме до 5 березня, тож поспішайте!

Крок_1
Зареєструйтесь до 5 березня на 2 основних та кілька додаткових курсів на платформі “Прометеус” за посиланям: https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Крок_2
Протягом 14 тижнів пройдіть онлайн навчання та тестування за менторської підтримки провідних фахівців сфери IT.

Крок_3
Отримайте сертифікат та прийміть участь у конкурсах на посади, які проходитимуть з 8 червня виключно серед учасників проєкту.
УВАГА: Окрім резюме та сертифікатів про успішне закінчення курсів під час конкурсів на посади необхідно підтвердити інвалідність відповідними документами.
Додаткові питання надсилайте на пошту: edu@msp.gov.ua або за телефоном гарячої урядової лінії для людей з інвалідністю: 1539.

З повагою та найкращими побажаннями,
Міжнародний Благодійний Фонд «АРХАНГЕЛ СВІТЛА»