[trx_skills max_value=”100″ type=”bar” layout=”rows” dir=”horizontal” top=”inherit” bottom=”inherit” left=”inherit” right=”inherit” count=”1″] [trx_skills_item value=”100%”] [/trx_skills]

 

зібрано 50 000 грн,

ціль – 50 000 грн

На початку березня 2015 року розпочалась кропітка робота з підготовки міжніродного проекту «Обрасу» (що у перекладі з португальської – «Обійми»).
Ініціаторами проекту виступали Благодіна організація «МБФ «Архангел Світла», Асоціація «Український дім» у Португалії. Завдяки допомозі та співпраці організації «Отчий дім» 26 червня 2015 року 14 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки, дітей із зони АТО та дітей батьки яких загибли в АТО, віком від 8 до 13 років прилетіли до Португалії на відпочинок та оздоровлення у рамках реалізації проетку «Обійми».
Відпочинок дітей який проходив у місті Ліссабон у коледжі «Святого Іоанна де Бріто» набрав великого резонансу. Ця подія була висвітлена у міжнародній газеті “Слово”, тираж якої розповсюджується у трьох країнах: Португаліі, Італії та Іспанії. До організації дитячого табору долучились виконуючий обов’язків посла України в Португалії, заступник Голови Правління Міжнародного благодійного фонду “Архангел світла”, представник Благодійної фундації “Отчий дім”, Голова Асоціації “Український дім у Португалії”, організатори прокту “Обрасу” (у перекладі з португальської мови “Обійми”), Директор Коледжу Сан Жуа де Бріто у Португалії. У программі табору були заннятя з футболу, воллейболу, баскетболу, гімнастики, великого теннісу, катання на роліках та велисипедах, уроки гри у шахи, правильного харчування, заняття з музичного та театрального мистецтва. Для дітей від 11 років організовувались поїздки на Атлантичний океан для занятть з серфінгу та греблі на байдарках. Для дітей молодшого віку – поїздки у «Кідзанію» («Місто професій»), де діти могли спробувати себе у різних профессіях.

Кожною дитиною з української группи опікувалися португальскі сім’ї, діти яких також знаходились у цьому таборі, отож українські діти вчились спілкуватися португальською мовою, а португальські – українською. Крім цього у таборі з українськими дітьми знаходилися волонтери-україці, які вже не один рік жили у Португалії. На вихідних діти мали чудові єкскурсії по Ліссабону та відпочинок на пляжі.