Доброго дня, шановні наші однодумці!
23.12.2018 року таки відбулось дитяче свято «Намистинки добра», яке ми провели разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Дитинець»» та іншими волонтерськими об»єднаннями та громадськими активістами.
Свято було присвячене дню Святого Миколая. Знаєте, захотілось дітям з сімей внутрішньо-переміщенних громадян України (луганська та Донецька області) та діткам з фізичними та розумовими вадами створити святковий настрій, щоб вони колись у майбутньому згадували своє дитинство радісним, милим, з вірою у чудеса.
На святі виступили безліч дитячих хореографічних та вокальних колективів, студія дитячого дизайнерського одягу, учасниця всеукраїнського дитячого пісенного телешоу «Голос країни» та інші.
Неймовірні емоції та надзвичайні таланти – саме такі намистинки добра були найвагомішими подарунками для всіх: юних виконавців, численних дітей – гостей свята та команди, яка долучилася до підготовки та здійснення задуманого проекта.
Виступам передували 32 години майстер-класів та репетицій!

Заключною нотою свята була новорічна дитяча вистава, яка стала як вінець усієї магії та чарівності нашого вечора!
Щиро дякуємо режисеру-постановнику, репетитору, та чудовій креативній людині Дорошенко Данилу за сценічне втілення казкового дійства!
Дякуємо за професійні та натхненні творчі майстер-класи та участь у виставі Oksana Stebelska, Ірина Корченова. А також співорганізаторам заходу, громадським діячам – Ксюші Київській та Анні Ісламовій.
Окрема подяка співорганізатору заходу – Поповій Ірині, засновнику Благодійної організації «Благодійний фонд «Дитинець»». Завдяки усім цим людям свято здійснилось у всій своїй величі, радості та незабутності для усіх учасників дійства. Дякуємо вам усім!!!
Вражень, відчуттів та позитивних емоцій було безліч. Та ще й дітки не пішли додому з пустими руками. Для кожного з них було приготовано солодкі подарунки від Святого Миколая! Ну чим не чудеса?!
Ми вдячні усім співорганізаторами цього свята, які завжди готові поділитись своїми ідеями, теплом щирих сердець та особистими зусиллями!

             

З повагою та найкращими побажаннями
Міжнародний Благодійний Фонд
«АРХАНГЕЛ СВІТЛА»