Благодійна Організація «Міжнародний Благодійний Фонд «АРХАНГЕЛ СВІТЛА» спільно з Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м.Києві в співпраці з ГО «Ми переможці» розпочали роботу соціального проекту “Громадський простір на Печерську” для громадян Києва і не тільки ….!

Тепер кожен зможе отримати безкоштовну консультацію від професійного адвоката “Національної Асоціації Адвокатів України” Войтюк Олександр Вячеславович з правової грамотності.


Правова обізнаність – надійний захист громадян: спадкові справи, договори дарування, пенційне оформлення, субсидія та пільги та багато іншого.
Всі консультації проводяться згідно попереднього запису за нище вказаними телефонами!

Громадський простір на Печерську – це спільний соціальний проект Печерської районної організації Товариства Червоного Хреста України, БО”МБФ “Архангел Світла” в співпраці з ГО”Мипереможці”,Тренинг-центр «CASHFLOW UKRAINE»,”Школа Самодостатності” .
Мета проекту – створення комфортних умов для навчання, спілкування, творчості та відпочинку мешканців Печерську та інших районів Києва, включаючи дорослих та дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
тел. +38(044)227-48-04
тел. +38(093)871-27-77
тел. +38(066)353-99-94
тел. +38(097)727-22-94
website: https://archangel-of-light.org.ua
website: http://www.redcrosspechersk.com.ua

e-mail: 070519.psdp@gmail.com
Чекаємо Вас за адресою:вул Василя Тютюника (Анрі Барбюса) №32

З повагою та найкращими побажаннями,
Міжнародний Благодійний Фонд  «АРХАНГЕЛ СВІТЛА»