Сучасна загарбницька війна ставить нові вимоги перед нашими захисниками та змушує вести боротьбу з ворогом з допомогою нового обладнання та засобів. Із метою збору коштів на закупівлю 1 тисячі FPV-дронів для новоствореного ударного угруповування, запрошуємо на мобільну виставку-аукціон в рамках проекту «МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «БУЧА 2022».

Для аукціону свої роботи надали знаний український художник Любомир Мартинюк, митець OL’SVOL’D , чудового художника  Олександра Охапкіна та аукціонний дім «Епоха» Зернецький Федір Аркадійович.
Виставку доповнять та стануть аукціонними лотами вражаючі військові артефакти з різних місць проведення бойових дій.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на АУКЦІОН   https://bit.ly/3I5h1nA   (Оффлайн /Онлайн)  який відбувається у 

Музей історії міста Києва ,  вул.Богдана Хмельницького  7 .

Про художників.

Любомир Мартинюк — сучасний український художник, який працює в напрямі абстрактного живопису. Митець народився в селі Солотвин на Івано-Франківщині. Навчався на відділі сакрального та монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. За чверть століття у творчості художник написав близько 10 тисяч картин, які експонуються в галереях і музеях, доповнюють простір навчальних закладів і храмів України, прикрашають численні приватні збірки колекціонерів за кордоном – у Норвегії, Чехії, Німеччині, Великобританії. Творить митець у майстерні в приміщенні Національного ботанічного саду ім. М. Гришка у Києві.

Переглянути каталог картин аукціону https://drive.google.com/file/d/1EN-y7BA4LzZ1RV10n52Saftj8bCvdHgZ/view?usp=drivesdk
                      
OL’SVOL’D TSVETNOSTI — український митець, який не відкриває свого справжнього імені, впізнаваний саме завдяки своїй творчій індивідуальності. Остання спирається на власну філософію. У 2009 році він зробив вибір на користь духовного шляху та реалізації в творчості. «Цвєтності» — це і є картини митця, образи та візуалізації, які народжуються в особливому медитативному стані. OL’SVOL’D TSVETNOSTI було представлено на масштабних фестивалях, у галереях Ніцци, Лондона, Батумі, Вашингтона, Парижа, Базеля, Рима та Маямі.

У Музей історії міста Києва відбувається благодійна виставка-аукціон на підтримку спецпідрозділу ЗСУ «Крила» 09.02-26.02.2023 , посилання на захід  https://fb.me/e/2zOYGd6Xp

 

Спецпідрозділ ЗСУ України «Крила» створює власну флотилію FPV дронів-камікадзе. Цей тип безпілотників на сьогодні став по-справжньому революційним засобом ведення бою. Адже FPV (First Person View)-дрони дають можливість збирати безцінну розвідувальну інформацію та використовуються буквально як снайперська зброя з відстані до 10 кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку допоможуть зберегти життя нашим Захисникам та ефективно знищувати техніку та особовий склад ворога.

«КРИЛА » – виставка – благодійний аукціон, виручені кошти з якого будуть направлені на купівлю FPV дронів-камікадзе.

Учасники та відвідувачі аукціону зможуть переглянути короткометражний фільм про спецпідрозділ «Крила», побачити та особисто поспілкуватися з представниками різних бойових підрозділів ЗСУ. Серед запрошених – представники бізнесових, владних структур, ЗМІ, громадських та волонтерських об’єднань, члени міжнародних організацій, зірки шоу-бізнесу .

https://send.monobank.ua/jar/2ci8PsFmoF  – підтримка благодійної виставки .

Про проєкт «МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “БУЧА 2022”». 
Цей проєкт започатковано однойменними благодійними організаціями які обєднались з метою проведення міжнародних аукціонів на території міста Бучі, онлайн-аукціонів із продажу творів мистецтва та військових артефактів для підтримки Збройних Сил України, популяризації пам’яток і свідчень російської агресії на території Бучанської громади та території України та збройного конфлікту 2022 року, розвитку інфраструктури регіону та консолідації українського суспільства.


Наприкінці 2022 року за підтримки БО «Меморіальний комплекс “Буча-2022”» у Львові відбувся аукціон, за результатами якого було зібрано 270 000 тисяч гривень на закупівлю квадрокоптерів і дронів для спецпідрозділу «Зґард» .
Благодійна виставка-аукціон стала можливою в об’єднанні  благодійних ,громдських організацій «Україна в броні», «Спадок України», «Архангел світла», «Зелені дороги України» , «Меморіальний комплекс “Буча-2022”» ,  ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ “ВСЕСВІТ МИСТЕЦТВА” , BF “HANDS OF HELP”, Голові ГО “ВО “ПОСТУП ЖІНОК-МИРОНОСИЦЬ”, керівнику “МИСТЕЦЬКОГО СПЕЦНАЗУ”, Заслуженому працівнику культури України, поетесі Зої Ружин .