Російська загарбницька війна ставить перед нашими захисниками нові виклики, що вимагають боротьби з ворогом за допомогою передового обладнання та технологій. З метою збору коштів на закупівлю 1 тисячі FPV-дронів для новоствореного ударного угруповання, запрошуємо вас на мобільну виставку-аукціон в рамках проекту “МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “БУЧА 2022”.

На аукціоні представлені твори видатного українського художника Любомира Мартинюка, майстра OL’SVOL’D, а також аукціонного дому “Епоха” під керівництвом Федіра Аркадійовича Зернецького. Кожна робота – це окремий шедевр, що несе у собі краплину українського духу та мистецтва.

Ця виставка також прикрашена вражаючими військовими артефактами, які були зібрані з різних місць проведення бойових дій. Кожен предмет має свою унікальну історію та символіку, що спонукає нас пам’ятати про героїзм наших захисників.

Учасники та відвідувачі аукціону зможуть переглянути короткометражний фільм про спецпідрозділ «Крила», побачити та особисто поспілкуватися з представниками різних бойових підрозділів ЗСУ. Серед запрошених – представники бізнесових, владних структур, ЗМІ, громадських та волонтерських об’єднань, члени міжнародних організацій, зірки шоу-бізнесу.

Долучайтеся до цієї благородної ініціативи, адже разом ми можемо допомогти нашим захисникам впоратися з викликами, що стоять перед ними. Відвідайте виставку-аукціон, зробіть свій внесок та підтримайте нашіх героїв!

Аукціон відбувається 09.02-26.02.2023 у Музеї історії (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького  7).

Про художників:

Любомир Мартинюк — сучасний український художник, який працює в напрямі абстрактного живопису. Митець народився в селі Солотвин на Івано-Франківщині. Навчався на відділі сакрального та монументального живопису Львівської національної академії мистецтв. За чверть століття у творчості художник написав близько 10 тисяч картин, які експонуються в галереях і музеях, доповнюють простір навчальних закладів і храмів України, прикрашають численні приватні збірки колекціонерів за кордоном – у Норвегії, Чехії, Німеччині, Великобританії. Творить митець у майстерні в приміщенні Національного ботанічного саду ім. М. Гришка у Києві.

OL’SVOL’D — український митець, який не відкриває свого справжнього імені, впізнаваний саме завдяки своїй творчій індивідуальності. Остання спирається на власну філософію. У 2009 році він зробив вибір на користь духовного шляху та реалізації в творчості. «Цвєтності» — це і є картини митця, образи та візуалізації, які народжуються в особливому медитативному стані. OL’SVOL’D TSVETNOSTI було представлено на масштабних фестивалях, у галереях Ніцци, Лондона, Батумі, Вашингтона, Парижа, Базеля, Рима та Маямі.

Флотилія FPV дронів:

Спецпідрозділ ГУР МО «Крила» створює власну флотилію FPV дронів-камікадзе. Цей тип безпілотників на сьогодні став по-справжньому революційним засобом ведення бою. Адже FPV (First Person View) дрони дають можливість збирати безцінну розвідувальну інформацію та використовуються буквально як снайперська зброя з відстані до 10 кілометрів. Встановлені камери та сучасні засоби зв’язку дозволяють оператору керувати літальним апаратом в режимі «реального часу», водночас залишаючись на безпечній відстані. Це допомагає зберегти життя нашим Захисникам та ефективно знищувати техніку та особовий склад ворога.

Проєкт “МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “БУЧА 2022”:

Проєкт започатковано однойменними благодійними організаціями, які обєднались з метою проведення міжнародних аукціонів на території міста Бучі, онлайн-аукціонів із продажу творів мистецтва та військових артефактів для підтримки Збройних Сил України, популяризації пам’яток і свідчень російської агресії на території Бучанської громади та території України та збройного конфлікту 2022 року, розвитку інфраструктури регіону та консолідації українського суспільства.

Наприкінці 2022 року за підтримки БО “МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “БУЧА 2022” у Львові відбувся аукціон, за результатами якого було зібрано 270 000 тисяч гривень на закупівлю квадрокоптерів і дронів для спецпідрозділу “ЗГАРД”.

Виставка-аукціон стала можливою завдяки об’єднанню благодійних громдських організацій “Україна в броні”, “Спадок України”, “Архангел світла”, “Зелені дороги України” , “МЕМОРІАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “БУЧА 2022”,  “Всесвыт мистецтва” , “Hands of Help”, Голові ГО “ВО “Поступ жынок-мироносиць”, керівнику “Мистецький спецназ”, а також заслуженому працівнику культури України, поетессі Зої Ружин.